Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity

 

Фітнес-експерт та засновниця курсу з особистої безпеки СТРУМ Ксенія Літвінова провела закритий блогерський сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity, який має просвітницьку місію та порушує різні питання, пов’язані з харчуванням, спортом, здоровим способом життя тощо. Цього разу захід було присвячено темі жіночого здоров’я після тридцяти років.

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ксенія Літвінова

Зустріч відбулася в затишній залі «Оранжерея» київського ресторану «Прага», із мальовничим краєвидом на парк та озеро. Зала, декорована зеленню й антикваріатом з приватних колекцій, стала чудовим фоном для білого дрескоду заходу.

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Яна Вінниченко, Наталія Камишенко, Маргарита Хілько

Одним із партнерів заходу виступила європейська медична лабораторія DIAGNOSTYKA, що вже 17 років працює на українському ринку, надаючи широкий спектр послуг. Компанію представила директор Марія Юречко.

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Марія Юречко

Дієтолог, ендокринолог та лікар функціональної медицини Катерина Толстікова провела цікаву лекцію про харчування та діагностики під час стресу, а також про важливість його профілактики. Адже сучасні українські реалії в умовах війни мають значний вплив на наш психологічний стан, про що не варто забувати та більше дбати про своє здоровʼя.

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ксенія Літвінова, Катерина Толстікова, Людмила Шупенюк

«З досвідом, коли я багато чого вже пройшла, перепробувала багато чого на собі, як ледь не всі лікарі, зараз намагаюся більше лікувати людей немедикаментозно», –  такими словами почала свій виступ акушер-гінеколог, засновниця клініки жіночого здоровʼя, експертка й телеведуча Людмила Шупенюк.

Танці, музика і добрі справи: як минула перша в новому році зустріч спільноти UWU

Вона поговорила з присутніми про чекапи, які варто регулярно проходити жінці після певного віку, аби запобігти захворюванням, а також порадила більше дбати про свій емоційний стан, займатися спортом і закохуватись!

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Марина Арістова, Ольга Перепадя

Наприкінці заходу Ксенія Літвінова провела свою фірмову руханку «для мозку» – комплекс легких фізичних вправ, які корисно виконувати щодня для покращення координації, реакції і мозкової активності.

Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ілона Гвоздьова, Тетяна Богинич, Ксенія Літвінова, Валентина ХамайкоМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Анна ЛуценкоМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ксенія Літвінова, Катерина Толстікова, Марія Юречко, Людмила Шупенюк, Наталя ГургенідзеМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Марина Арістова, Анна Малиновська, Вікторія КагаловськаМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ксюша ВиноградоваМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Ольга ЛюдовикМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Тетяна КаріковаМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Марина ЛевицькаМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Віта БуланаМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Людмила ШупенюкМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Столи прикрашали квіткові композиції з троянд та гіпсофіл від флористичної студії SunMarino. На початку івенту заклад частував гостей смачними сніданками на вибір з інтернаціонального меню, а welcome drink забеспечила компанія «Вина Світу».Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity
Усі гості отримали подарунки від європейської медичної лабораторії DIAGNOSTYKA, українського косметичного бренду з французьким серцем AMOURSKY, алкогольного дистрибʼютора «Вина Світу» та флористичної студії SunMarino.Мотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business ActivityМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business ActivityМотиваційний сніданок у межах проєкту STRUM Business Activity

Фото: Володимир Коваленко

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *