Як схуднути раз і назавжди — прості правила які доступні кожному

Австрійський лікар-натуропат і дослідник Франц Ксав'єр Майєр розробив курс дієтичного лікування ще на початку XX століття. Його дослідження допомогли виявити зв'язок між травною системою і хронічними захворюваннями інших органів, інформує Ukr.Media.

У чому суть?

Доктор Майєр розглядав організм як єдину систему, яка при сприятливих умовах здатна до саморегуляції і самовідновлення. Травну систему він називав головною в організмі, а тонкий кишечник — найважливішим органом, який бере участь у виробленні нейромедіаторів і гормонів (гістамін, серотонін та інші), а також контролює роботу всього організму. Саме тут відбуваються процеси травлення, засвоєння і постачання поживних речовин в клітини, а також виведення з організму продуктів життєдіяльності.

Забруднення кишечника сприяє інтоксикації всього організму і може стати тригером для безлічі захворювань: ожиріння, гастриту, холециститу, панкреатиту, діабету, імпотенції, депресії, порушення сну, мігрені.

Майєр приділяв особливу увагу складу мікрофлори. Річ у тім, що бактерії всередині кишечника формують і захищають слизову оболонку на стінках кишечника, виробляють ферменти і беруть участь в процесі травлення, можуть впливати на психоемоційний стан. Кишечник — це ідеальне середовище для розвитку і розмноження мікроорганізмів. В основі терапії доктора Майєра лежить очищення кишечника від накопичених шлаків і токсинів, а також відпочинок травної системи і всього організму.

Так з'явилося знамениті три тези:

Відпочинок — відмова від важкої, жирної, шкідливої їжі, щоб дати кишечнику можливість перезавантажитися.

Очищення — виведення з організму шлаків, токсинів і канцерогенів. Для цієї мети використовують трав'яні чаї, сольові розчини і рясне пиття мінеральної води.

Навчання – формування здорових звичок і перехід до правильного плану харчування.

Майєр сформулював кілька правил, які допоможуть заново запустити роботу шлунка і кишечника:

Пийте багато води протягом дня

Важливо дотримуватися водного балансу. Однак доктор Майер радив обмежити вживання води до (за 30 хвилин) і після їжі (не раніше, ніж через 1,5 години).

Відмовтеся від перекусів

Лікар рекомендував відмовитися від перекусів між обідом і вечерею і зробити вибір на користь повноцінних, але рідкісного приймання їжі. Трьох разів цілком достатньо, щоб відчувати ситість.

Ретельно пережовуйте їжу

Пам'ятайте, як в дитинстві нам говорили, що потрібно зробити як мінімум 30 жувальних рухів, перш ніж проковтнути шматок. Так ось це розробка Майера.

Не їжте на вечерю їжу з високим вмістом клітковини

Доктор радив вживати клітковину вранці або вдень через зниження ферментної активності шлунково-кишкового тракту у вечірній і нічний час.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *