Лікарі розповіли про несподіваний ранній симптом раку підшлункової залози

Вчені з Центру лікування раку Монтефіоре-Ейнштейна назвали несподіваний симптом раку підшлункової залози: виявляється, низький рівень цукру в крові може бути одним з ранніх симптомів цього захворювання.

Річ у тому, що нейроендокринні пухлини підшлункової залози виробляють інсулін, що призводить до зниження рівня глюкози в крові, інформує Ukr.Media.

За словами фахівців, рак підшлункової залози — дуже підступне захворювання, яке важко виявити на ранніх стадіях. Поки пухлина невеликого розміру, вона не дає про себе знати, і людина навіть не здогадується, що з нею щось не так. По мірі росту пухлина може забивати капіляри в печінці, а також викликати сильні болі в спині. Коли ці симптоми починають проявлятися, пухлина доходить вже до пізніх стадій.

Оскільки це захворювання так складно виявити на ранніх стадіях, фахівці намагаються знайти нові способи його діагностики. Зокрема, вчені намагаються зрозуміти процес зростання і поширення пухлини. Інший напрям досліджень — пошук біомаркерів раку в простих аналізах сечі і крові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *