Руки стали слабкими, а шкіра обвислою — які вправи допоможуть?

З віком м'язи рук втрачають еластичність, але з цією проблемою можна боротися за допомогою фізичних навантажень, інформує Ukr.Media.

Обвисання шкіри — це естетична проблема, але зміни не відбуваються за одну ніч, тому не можна упустити момент і слід вчасно почати тренувати руки, щоб уникнути провисання шкіри.

Багато з цих вправ вимагають використання обважнювачів, але якщо у вас немає гантелей, можете наповнити піском, землею, дрібним гравієм або водою звичайні пластикові пляшки і використовувати їх.

Вправа 1

Тримайте гантель над головою обома руками, розтягуючи м'язи. Зігніть руки в ліктях так, щоб вага була біля шиї. Утримуйте протягом п'яти секунд, а потім знову випряміть руки. Повторіть 10 разів.

Вправа 2

Для цієї вправи будуть потрібні два обважнювача для кожної руки. Встаньте на носочки, з'єднавши ноги разом. Підніміть гантелі якомога вище до плечей, схрестивши руки. Утримуйте кілька секунд і опустіть руки. Виконайте 15 повторень.

Вправа 3

Це більш складний варіант попередньої вправи. Замість того, щоб зупинити підйом рук на рівні плечей, продовжуйте піднімати руки вгору, поки гантелі не з'єднаються над головою. Зробіть 10 повторень цієї вправи.

Вправа 4

Для того, щоб опрацювати трицепси і зменшити обвисання м'язів, станьте колінами на килимок і випрямите спину. Візьміть гантелю в праву руку і випряміть її. Іншою рукою візьміться за талію.

Зігніть лікоть і відведіть руку з гантелей назад, поки плече не торкнеться вуха. Затримайтеся в цьому положенні на кілька секунд і випряміть руку. Зробіть по 10 повторень для кожної руки.

Вправа 5

Упріться колінами і правою долонею в підлогу. Слідкуйте, щоб голова і спина утворювали пряму лінію, паралельну підлозі. Візьміть гантелю в ліву руку. Витягніть руку назад (слідуючи за положенням тулуба) і зігніть лікоть. Повторіть 10 разів і поміняйте руку.

Вправа 6

Встаньте на коліна на килимок, схрестіть ноги і упріться руками в підлогу. Розставте руки на ширині плечей, подайте тулуб вперед і відіжміться від підлоги.

Ідея полягає в тому, що тільки долоні і коліна залишаються на підлозі. Основне навантаження припадає на руки. Зробіть мінімум 10 віджимань. Згодом можна віджиматися не з колін, а з повністю витягнутими ногами, впираючись в підлогу тільки пальцями ніг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *