Якщо ці 8 речей відбуваються у ваших відносинах, значить, все справді скінчено

Можливо, тому що Ви не хотіли б витрачати свій час на людину, з якою, як Вам здається, Ви ніколи не зможете бути разом. Можливо, тому що Ви завжди хотіли б віддавати своє кохання та енергію людині та відносинам, які можуть пройти випробування часом. Ось чому, коли ви розумієте, що стосунки, в яких ви зараз перебуваєте, рухаються до краху, вам краще скоріше вийти з них, інформує Ukr.Media.

Зніміть пластир. Краще просто розлучитися, поки ви ще не зайшли надто далеко. Зменште свої можливі проблеми. Якщо ви помітили, що у ваших відносинах відбуваються ці 8 речей, значить вони майже закінчені, і ви можете просто спробувати рухатися далі.

Ви вже шукаєте заміну

Очевидно, ви знаєте, що щось не так, якщо вас не влаштовує партнер, який є у ваших відносинах. Якщо ви шукаєте заміну, це означає, що ви явно не щасливі і в глибині душі розумієте, що ці відносини недовговічні.

Відносини, побудовані на справжньому коханні, ніколи не матимуть двох людей, які досі намагаються тримати свої варіанти відкритими.

У вас просто не збігаються цілі

Важливо не лише кохати одне одного, а й вести спільне життя. Ви повинні завжди стежити за тим, щоб ваші цілі, принципи та цінності збігалися.

Якщо ж ви просто не в змозі примирити два своїх світи, то, швидше за все, це призведе до надто великого тертя у стосунках.

Ви не можете довіряти один одному

Ви просто не можете змусити себе довіряти одне одному. Довіра у відносинах або згасла, або була повністю зруйнована через якийсь драматичний інцидент. Як би там не було, стосунки практично неможливо зберегти, якщо в них немає взаємної довіри, здатної зв'язати дві душі докупи.

Якщо ви просто не можете змусити себе більше довіряти своєму партнеру, знайте, що на цьому етапі відносини практично приречені.

Ви постійно конфліктуєте

Ви знову і знову лаєтеся з тих самих приводів. У будь-яких відносинах завжди є місце сваркам та розбіжностям. Це нормально для двох людей, які проводять достатньо часу.

Однак зовсім інша річ, коли ви просто практично не здатні дійти компромісу у цих фундаментальних суперечках, які у вас виникають. Це шкідливо для відносин, якщо ви продовжуєте сперечатися про ті самі речі знову і знову.

Вас перестали хвилювати почуття вашої половинки

Вас перестало хвилювати, що відчуває ваш партнер. Ви не приділяєте йому жодної уваги, коли мова заходить про його почуття та емоції. Вас мало хвилює, як ваші дії чи слова можуть вплинути на нього на емоційному рівні.

Ви просто задоволені тим, що продовжуєте жити, попри те, як ви впливаєте на партнера емоційно. Начебто ви зовсім не цікавитеся їхнім психічним та емоційним станом.

Ви легко дратуєтесь

Останнім часом ви помічаєте, що легко дратуєтесь на свого партнера. Ви помічаєте, що всі дрібниці, які раніше ви могли терпіти (або ті, які колись здавались вам навіть милими), тепер дратують і виводять вас із себе.

У відносинах панує загальний настрій дратівливості та досади. Ви явно незадоволені один одним, і у видносинах залишилося дуже мало кохання та прихильності.

Ви проводите більше часу далеко один від одного, ніж разом

Ви виявляєте, що останнім часом все більше і більше часу проводите далеко один від одного. Замість того, щоб проводити час один з одним вдома або на побаченнях, ви постійно віддаєте перевагу іншим сферам життя.

У цьому житті ми приділяємо час і енергію лише тим речам, які найбільше значать для нас. І якщо ви не хочете приділяти більше часу коханим людям, то можливо ви любите їх не так сильно, як вам здавалося спочатку.

Ви більше не щасливі у стосунках

І зрештою все зводиться до спільного щастя. Якщо ви перебуваєте у стосунках, які просто не роблять вас щасливими, отже, ці стосунки вам не підходять.

Звичайно, ви завжди хочете бути в змозі знайти своє щастя в житті. При цьому ваші стосунки не повинні бути перешкодою на шляху до щастя. Відносини між людьми повинні збагачувати їхнє життя, а не спустошувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *