Риси зрілої жінки, які подобаються чоловікам

З плином часу розумні люди і особливо розумні жінки стають лише кращими, як гарне вино. Як кажуть, у 20 років у вас обличчя, яке вам подарувала природа, а у 40 і більше — таке, на яке ви заслужили. Сьогодні багато чоловіків роблять ставку на відносини зі зрілими жінками, адже у них є багато переваг, про які ми поговоримо нижче, інформує Ukr.Media.

Зріла жінка ставиться до чоловіка з повагою

Чим молодшою є представниця прекрасної статі, тим більш безвідповідально вона поводиться у відносинах, нехтуючи думкою чоловіка. Їй дуже легко перебити його на півслові, висловити свою точку зору і навіть у тому випадку, коли вона не права, всіляко її дотримуватись. Зріла жінка знає, що кожна людина має право на те, щоб висловитися, і завжди прислухається до думки свого обранця, навіть тоді, коли він буде не зовсім правий. Вона знайде слова, щоб обережно, не зачіпаючи його самолюбства, переконають його.

Вона поважає себе і свій особистий простір

Тільки людина, яка поважає себе, вміє поважати інших. І це не порожні слова. Зріла жінка розуміє, що чоловік має право на свої захоплення, друзів, хобі. Вона не намагатиметься контролювати його, а надасть йому свободу, за що він їй щиро вдячний. До того ж зрілій жінці завжди є чим зайнятися — у неї є свої справи і захоплення. Тому вона не буде вимагати постійної уваги від свого обранця і мучити його претензіями не за змістом.

Вона відмінна господиня

І така жінка вміє розподіляти свій час. У молоді роки ми часто звалюємо на себе все й одразу: домашні справи, виховання дітей та інші клопоти. З віком ми вчимося правильно розподіляти обов'язки, планувати свій час, надавати перевагу тому, що дійсно є необхідним, і це дуже полегшує життя.

Вона виявляє мудрість у відносинах

Спілкування з протилежною статтю завжди загрожує розбіжностями, суперечками і сварками. У молоді роки ми усе сприймаємо занадто емоційно, і це багато у чому псує взаєморозуміння. Зріла жінка підходить до питання спілкування більш спокійно і свідомо, що допомагає їй і її партнеру уникати гострих кутів і конфліктних ситуацій.

Зріла жінка знає, чого вона дійсно хоче

У молоді роки ми ніби беремо участь у марафоні "встигнути все і швидко": познайомитися, сподобатися, одружитися, народити дитину. Паралельно з цим треба отримати освіту, знайти роботу, трохи попрацювати, звалити на себе купу домашніх справ, потім на цьому тлі займатися вихованням дітей, вчитися з ними у школі, продовжуючи робити кар'єру.

Для зрілої жінки більшість цих питань вже є закритими, тому їй не потрібно брати участь у перегонах, а можна просто розслабитися і нарешті отримувати від життя задоволення, при цьому не заважаючи отримувати його і чоловікові, який поруч. Зріла жінка вміє розуміти, прислухатися, бути відповідальною. Вона тверезо оцінює чоловіка, не вимагає від нього більше, ніж він може їй дати. Вона готова у будь-яку мить прийти на допомогу, підтримати словом і діями. З нею можна будувати відносини легко і невимушено.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *