Що потрібно сказати своєму синові перед тим, як він подорослішає

Те, наскільки підготовлена дитина вступить у доросле життя, багато в чому залежить від виховання, яке дали йому батьки. Сьогодні ми поділимося з вами порадами, які кожна мати повинна дати своєму синові, інформує Ukr.Media.

1. Ти можеш і повинен справлятися зі складнощами

Життя складається з різноманітних складностей, і тобі, малюк, доведеться приймати цей виклик регулярно. Наполегливо працюй, не бійся просити допомоги, коли це необхідно, і думай головою.

2. Знай собі ціну

Ніколи не погоджуйся на менше — ні в повсякденному житті, ні в роботі, ні в коханні. Будь кращим і вибирай краще.

3. Слухай своє серце

Прислухайся до того, що підказує тобі серце. Особливо в тих випадках, коли тобі здається, що воно говорить щось більш розумне, ніж навколишні люди.

4. Не будь таким серйозним по відношенню до себе

Не жалкуй, але визнай свою провину, якщо вона є. Смійся над собою. Будь простіше, але залишайся завжди собою.

5. Гроші не визначають твоє життя

Життя — це більше, ніж гроші. Одні з найщасливіших моментів в твоєму житті будуть пов'язані зовсім не з цими дорогоцінними папірцями. Наполегливо працюй і добре заробляй, але не використовуй гроші як міру того, наскільки гарною людиною ти є.

6. «Ні» означає «ні»

Слухай уважно, малюк: коли справа доходить до побачень (чи як там ви, чумні діти, це називаєте у підлітковому віці), запам'ятай: коли дівчина каже «ні», це означає «ні».

7. Плакати — це нормально

У тебе кам'яне серце. Ти чуйний, добрий і справедливий. Іноді того, до чого ти прагнеш довгий час, ти можеш так і не досягти. Час від часу ти будеш програвати. Якщо ти думаєш, що, проливши сльози, відчуєш полегшення — дай їм волю.

8. Піклуйся про своє здоров'я

Дбай про себе, дорогий хлопчик: відвідуй лікаря, їж овочі, висипайся і займайся фізичними вправами.

9. Пам'ятай про свою сім'ю

Сім'я завжди буде з тобою поруч: радіти разом з тобою, коли ти щасливий, і підтримувати тебе у важкий час. І, звичайно, любити тебе завжди і за будь-яких обставин. Не віддаляйся від своїх близьких.

10. Ти не краще за інших

Ти чудовий, але ти не краще, ніж люди, які водять автобус, чистять твоє взуття або збираються в твоєму домі. Незалежно від того, яких висот ти досягнеш в житті, пам'ятай, що ти повинен поважати інших людей і їх працю.

11. Люди добрі

За своєю природою люди більш схильні до добра, ніж зла. Пам'ятай це. Однак це не означає, що світ складається лише з добрих людей. Тобі зустрінуться такі, які будуть поводитися неправильно, недобре і просто підло. Я хочу, щоб ти не забував про те, що у кожної людини повинен бути шанс виправитися, а також про те, що людина вважається невинною до тих пір, поки не доведено протилежне.

12. Уникай драматичних подій

Біль і драма будуть слідувати за тобою по п'ятах протягом усього твого життя. Уникай людей і подій, які не вносять у твоє життя нічого, крім переживань, інтриг, розчарувань і хаосу. Життя надто коротке, щоб витрачати його на це.

13. Ти не центр Всесвіту

Життя на Землі було до твого народження, триватиме воно і після того, як ти покинеш цей світ. Не зациклюйся виключно на собі, допомагай іншим людям, вдохновляй їх на нові звершення. Залиш свій слід, зроби так, щоб після того, як тебе не стане, про тебе було кому згадати.

14. Роби щось хороше щодня

Так, у сучасному житті скажений темп, але ми ніколи не буваємо зайняті настільки, щоб у нас не залишилося часу на добро. Поступитися іншому місцем в метро, допомогти людині у віці перейти дорогу або донести важкі сумки з магазину. Будь людиною, яка готова простягнути руку допомоги іншим.

15. Будь собою

Ти унікальна людина. І ти можеш внести у цей світ свій внесок. У тебе є таланти, розвивай їх і ніколи не зливайся з натовпом.

16. Твоє слово повинно бути вартим

Уважно вибирай слова, які кажеш іншим. Намагайся говорити правду і завжди тримати свої обіцянки. Пам'ятай, що ти повинен бути людиною, яка відповідає за свої слова.

17. Будь привітним

Не спілкуйся з людьми у різкій манері, стався до них добре, адже це не так вже й складно, якщо добре подумати.

18. Твоя мама завжди буде поряд

Я завжди буду поруч з тобою. Настане день, коли фізично мене не стане, але знай: я назавжди залишуся у твоєму серці та у твоїх спогадах.

19. Вибирай з розумом

…наречену, партнерів по бізнесу, друзів і сусідів. Прислухайся до свого серця.

20. Будь хоробрим

Будь хоробрим настільки, щоб визнати, що тобі потрібна допомога інших людей або що настав час кинути свою затію, бо вона виявилася провальною.

Будь хоробрим настільки, щоб зуміти сказати «прощавай» тому, чому вже не місце в твоєму житті, і «привіт» новому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *