Конструктори та головоломки для дітей: чому вони такі важливі?

конструктори для дітей

У питаннях дитячого виховання дуже важливо не прогаяти час. Кожна дитина повинна вирішувати логічні завдання за віком. Тому конструктори, головоломки, пазли та інші ігри на логічне сприйняття світу так потрібні нашим малюкам.

Чим корисні конструктори?

Конструктор хороший тим, що дитина, граючи, копіює своїх батьків. Якщо тато шофер, то й на день народження сина треба подарувати збірну модель справжньої Волги чи Газелі. А якщо льотчик, то малюк із задоволенням може зібрати літак чи ракету.

Дівчатка також не обійдено увагою. Різні кухонні набори, аксесуари для лікування ляльок та іграшкові модельні салони – це також свого роду конструктори.

Причому вони дозволяють не лише копіювати дорослих, а й навчають дітей просторовому мисленню, розвивають дрібну моторику рук, роблять їх цілеспрямованими та посидючими.

Вибираємо навчальні головоломки для дітей

головоломки для дітей
головоломки для дітей

Шаради та головоломки, так само як і яскраві пазли – це справжня криниця позитиву та спілкування! Адже ці ігри можна грати всією сім’єю. Причому велика ймовірність так захопитися і забути, що навіть батьки стають схожими на дітей, а ті смикають їх і дають їм поради!

Тут розвивається колірне сприйняття дійсності, вміння уявляти кінцевий результат своєї діяльності.

Перед придбанням головоломки, пазла або конструктора необхідно переконатися, що вашому чаду сподобається нова іграшка. Адже характер людини закладається мало не від народження.

Тому одним малюкам буде цікаво збирати будинок із металевих деталей, а інші будуть із захопленням моделювати ферму з деревами, будинком, ставком та всякою живністю.

Пазли бажано вибирати не просто яскраві та красиві, але і з навчальною функцією.

Скільки ніг у павука, як кріпляться шасі до літака, які бувають автомобілі та кораблі, скільки одягу може бути надіте на представників різних національностей. Все це не тільки займе ваше чадо на годину-півтори, а й розвине у нього ерудицію.

Для дошкільного розвитку цілком достатньо регулярно проводити «сеанси» збирання пазлів з літерами та цифрами, давати дітям загальне уявлення про світ, показувати їм будову людського тіла та його відмінність від тварин та комах.

Особливо актуальні домашні ігри та головоломки в осінньо-зимовий період, коли на вулиці сльота чи мороз. Тому не забудьте замовити дідусеві Морозу цікаві та пізнавальні конструктори під ялинку!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *