Заїхавши в номер готелю, обов’язково повісьте на ручку стакан

Недорогі готелі — зручне місце для ночівлі в чужому місті. Не кожен собі може дозволити квартиру в 5-зірковому готелі, та й немає сенсу платити величезні гроші за одну ніч. Але при плюсі в економії, є один величезний мінус в тому, що такі готелі майже не мають служби охорони — максимум один охоронець на вході, передає Ukr.Media.

Тому, існує проблема, як уберегтися від злодіїв, особливо, якщо з собою є цінні речі — ноутбук, фотоапарат, дорогий телефон тощо.

Як правило, замки в таких готелях не дуже надійні, а часто — злодії навіть мають свої ключі від недобросовісного персоналу. Не спати всю ніч, щоб вчасно зреагувати на проникнення в номер — не вихід. Та й після напруженого дня, будь-то дорога, екскурсія або ділова зустріч, сон дуже міцний з-за втоми.

Хтось розумний придумав такий оригінальний вихід. На ручку двері треба повісити склянку, а другу поставити зверху. Найменший рух ручки — і вони з гуркотом падають вниз. Це налякає злодія, а постояльцеві дасть сигнал. Працює точно — багаторазово перевірено.

І ще — ввечері з'ясуйте номер, куди дзвонити у разі небезпеки, і внесіть його в телефон так, щоб було достатньо одного натискання кнопки виклику. І завжди майте при собі маленький, але потужний ліхтарик — нехай він буде під подушкою. Якщо хтось проник у номері — відразу світіть йому в обличчя. Зазвичай цього достатньо, щоб злодій розгубився — він вас бачити не буде.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *