Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

 

Напередодні Великодня у кінотеатрах стартувала українська сімейна комедія «Крашанка». Допрем’єрний показ стрічки відбувся у київському кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver.

На прем’єрі зібралася творча команда фільму: режисер Тарас Дудар, генеральні продюсери Алла Липовецька та Марина Квасова, а також актори — Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Володимир Гладкий, Даша Легейда, Артур Логай, Михайло Пулянський, Людмила Загорська та Кіра Мещерська. Привітати з прем’єрою завітали друзі, партнери, представники кіноіндустрії, медіа та шоу-бізнесу.

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Творча команда фільму

За сюжетом, родина Забіяк, яка не бачилася багато років, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

«Ми. Майбутнє»: прем’єра документалки про життя і мрії українських підлітків під час війни

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир Гладкий, Даша Легейда

Комедія, заряджена на перемогу – презентують фільм творці. Стрічка візуалізує бажання кожного українця – запуск ракети на кремль, обʼєднала українських зірок, сімейні цінності та відбірний гумор. Дистриб’ютором фільму в Україні виступили FILM.UA Distribution та Кіноманія. 

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Людмила Загорська, Тарас Дудар, Олеся Журківська, Володимир ГладкийДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Артур і Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Станіслав БокланДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Олена та Сергій ЛавренюкиДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Олена ЛавренюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Михайло Пулянський, Кіра МещерськаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Даша Легейда, Світлана ОхрименкоДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир ГладкийДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Влада ДідковаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Наталія Бабенко, Анастасія ЦимбаларуДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Алла Липовецька та Марина КвасоваДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Анна МалиновськаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Анна Луценко, Ольга Федорущенко, Ілона ГвоздьоваДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Дмитро Соловйов та Анастасія ІванюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир Гладкий, Даша ЛегейдаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
творча команда фільмуДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Спеціально до премʼєри виготовили макет яйця, що слугує головним візуальним елементом кінопостеру комедії – гості лишила на ньому свої побажання, головне, звісно ж – перемоги.Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Мирослава МандзюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Артур і Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Фото: Кирило Авраменко

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *