Які спеції не можна додавати у фарш для котлет, щоб не перебити смак м’яса

Котлети у різних господинь не схожі одна на одну за смаком, навіть якщо жінки готують з одного фаршу. Уся справа в спеціях, які вони додають у м'ясну заготовку, інформує Ukr.Media.

Здається, що насмажити котлети зможе навіть школяр, проте якщо фарш замішано неправильно, то можна безповоротно зіпсувати їхній смак. Досвідчені кулінари знають це, тому багато хто взагалі нічого не додає у фарш, обмежуючись лише чорним перцем.

Але деякі спеції все ж можна використовувати. Наприклад, із м'ясним фаршем поєднується мускатний горіх, але його потрібно покласти зовсім трохи, щоб не перебити смак. Також у свинячий або курячий фарш можна покласти трохи кориці — це несподіване рішення додасть котлетам пікантності. Крім того, перемелене м'ясо поєднується з майораном, паприкою та коріандром.

А ось розрекламована приправа хмелі-сунелі до котлет взагалі не підходить. Не варто додавати в м'ясний фарш і комбіновані приправи, які господині зазвичай використовують під час варіння супів — котлети набудуть специфічного присмаку. Не рекомендують шеф-кухарі й магазинні приправи для котлет, бо часто виробництва роблять їх навмання, не замислюючись про поєднання інгредієнтів. Ну а ще слід уникати експериментів із надто ароматними травами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *