Причини водянистої кави: як повернути напою смак і аромат

Більшість людей починають свій ранок з ароматної чашки кави. А як бути, якщо після приготування напій виявився "водянистим"?

Тому варто розібратися, що може стати причиною такої проблеми, інформує Ukr.Media.

Неправильні пропорції

Один із найпоширеніших чинників, що впливають на консистенцію кави, — це неправильне співвідношення кави та води під час приготування.

Занадто багато води щодо кавових зерен може призвести до того, що напій буде водянистим.

Некоректна робота кавомолки

Якість помелу кавових зерен відіграє вирішальну роль у кінцевому смаку кави. Якщо кавомолка працює неправильно або зерна розмелюють занадто грубо, приготувати смачний напій не вийде.

Висока температура води

Температура води при заварюванні кави також важлива. Якщо вода кип'ятиться занадто довго, це може призвести до вилучення з кавових зерен лише частини смакових і ароматичних речовин, що зробить напій більш водянистим.

Використання старих кавових зерен

Не менш важлива якість використаних кавових зерен. Старі зерна можуть втратити свої смакові якості та аромати, що призведе до більш водянистої кави навіть за правильного приготування.

Також нерідкі ситуації, коли кавові зерна з часом просто починають "видихатися". Зерна необхідно зберігати в герметичній упаковці, а помел використовувати відразу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *