Рекомендуємо перевірену майстерню по ремонту машинок для стрижки

Ремонт машинок для стрижки у Києві

Аксесуари для стрижки мають попит не тільки в перукарнях, а й у домашніх майстрів, які роблять зачіски. Незважаючи на потужність і надійність, довговічність і функціональність приладів, вони часом виходять з ладу. Левова частка поломок пов’язана з електродвигуном та ножовим блоком. Самостійно такий пристрій не полагодити. Тому при потребі ремонту машинок для стрижки варто звернутися до майстрів «КБТ-Сервіс»: вони зроблять все можливе, щоб повернути відремонтовану техніку власникові у найкоротший термін.

Зміст

Ремонт машинок для стрижки у Києві

ремонт машинок для стрижки
ремонт машинок для стрижки
  • Найпоширенішими апаратами для стрижки є роторні, але у багатьох домашніх перукарів є і вібраційні машини. Поломки різняться залежно від конструктивних особливостей апарату.
  • Наприклад, у роторних пристроях зустрічаються несправності електродвигуна та кнопок управління, блоку насадок. Також часто майстрам доводиться виправляти зношування ексцентрика або порушену цілісність мережного проводу. Ексцентрики для двигунів іноді бувають пластиковими, тому такий елемент недовговічний та швидко зношується. Часто ламається маятник у місці його з’єднання з рухомим ножем.
  • В акумуляторних приладах наші фахівці здатні виявити поломку механічного характеру в блоці ножів або знайти плату управління, що перегоріла. Машинка перестає працювати, якщо закінчився термін служби батарей або виходить з ладу блок живлення. Класична неполадка – залом шнура та його ушкодження.
  • Серед частих несправностей вібраційної машинки є порушення мережного кабелю. У кнопках увімкнення можуть постраждати контакти. З появою сильного незвичного шуму у роботі апарату необхідно вимкнути його та терміново віднести майстрам.
  • Іноді трапляється поломка у вигляді обриву обмотки котушки. У деяких конструкціях відбувається попадання волосся та пилу всередину корпусу, забруднюються робочі поверхні ножів.

Ціна на ремонт машинок для стрижки від 500 грн

Кияни та гості української столиці довіряють свої гаджети та домашні прилади перевіреної компанії. У філіях «КБТ-Сервіс» орієнтуються на високу якість роботи та оптимальні ціни на послуги. Крім стисненого терміну виконання кожного замовлення майстри намагаються максимально використовувати ресурси складу: на заміну зламаних деталей йдуть лише фірмові комплектуючі. Також актуальна профілактика інших поломок, чищення апаратури для стрижки волосся.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *