У чому переваги пральних машин Samsung Eco Bubble

Samsung Eco Bubble

Чим більше вміє пральна машина, тим вищою є її вартість. Але якщо є можливість купити функціональний прилад, навіщо собі відмовляти? Адже він стирає якісніше, дбайливіше ставиться до речей, може сушити білизну, керуватися на відстані. Виробник передбачає різні моменти, щоб експлуатація прання користувачем була максимально комфортною. Один з цікавих варіантів — прилади, що підтримують пухирцеву технологію прання, завдяки якій легко видаляються навіть забруднення, що в’їлися. Пропонуємо дізнатися, які характеристики має пральна машина Samsung Eco Bubble.

Зміст

Обробка виробів бульбашками

Прилад дбайливо та ефективно доглядає одяг. Якісне видалення забруднень можливе навіть за низьких температур води (від +15 °C). Перетворюючись на бульбашки, засіб для прання білизни швидко проникає в тканини і видаляє бруд, не порушуючи їх текстуру, добре вимивається з волокон. Це не погіршує енергоефективність приладу.

Видалення бактерій та алергенів пором

Глибоке очищення тканин можливе завдяки парі. При цьому одяг не потребує попередньої обробки. Вступаючи в барабан з нижньої його частини, пара повністю просочує одяг, видаляючи забруднення, деактивуючи бактерії та алергени.

Можливість додавати речі в барабан у процесі прання

пральна машина Samsung Eco Bubble
пральна машина Samsung Eco Bubble

Запустили цикл і знайшли втрачену шкарпетку, згадали про брудну сорочку? Використовуючи дверцята Add Wash, можна додати в барабан білизну або миючий засіб у будь-який момент. Пили частину речей вручну, але хочете їх добре прополоскати і висушити? Скористайтеся тими самими дверцятами в люку. Як варіант, для дозавантаження можна скористатися також опцією «Старт/Пауза», не зупиняючи прання.

Ефективне виполіскування порошку

Super Rinse+ — режим, за якого використовується додатковий об’єм води, а барабан обертається у прискореному темпі. Так пральний порошок інтенсивніше видаляється з тканин. Як результат, чистий від хімії одяг не дратує чутливу шкіру.

Прання із системою Bixby

Система штучного інтелекту дозволяє використовувати прилад більш ефективно:

  1. “Планувальник прання” – оптимізує графік процесу.
  2. «Рецепти прання» – рекомендує найкращі цикли прання.
  3. “Майстер HomeCare” – сприяє віддаленому усунення деяких несправностей.

Бережне поводження з тканинами

Барабан Diamond Drum у пральних машинах Samsung Eco Bubble має унікальну конструкцію. Під час прання тканина не потрапляє в отвори під дією відцентрових сил і не ушкоджується.

Гігієнічна чистота барабана

Eco Drum Clean – функція, що усуває забруднення та неприємні запахи. З нею для очищення барабана не потрібні спеціальні миючі засоби. Під час процесу використовується опція змочування та пульсуючий струмінь. Барабан при цьому обертається із великою швидкістю. Щоб користувач не забував чистити барабан, на дисплеї з’являється відповідне попередження.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *