Як позбавитися від весеннього авітамінозу?

як боротися з авітамінозом

Весною все прокидається від зимової сплячки: дерева, тварини, рослини. Не винятком є ​​людський організм, який за час холодів та морозів сильно втомився та виснажився. Внаслідок нестачі вітамінів та сонячного тепла у багатьох починають проявлятися ознаки авітамінозу.

Зміст

Як зрозуміти, що у вас авітаміноз?

Суха шкіра, млявість, постійна втома, депресія, хронічні хвороби, що загострилися, — це далеко не весь список того, що щорічно доводиться пережити практично кожному. Але ж авітаміноз можна побороти, достатньо знати план дій, і від цього стану не залишиться і сліду.

авітаміноз весняний
авітаміноз

Перші симптоми нездужання вже відчуваються у середині зими. Тоді запас усіх вітамінів, накопичених в організмі за літо, вичерпується. Допомогти собі можна збільшивши кількість фруктів та овочів у своєму раціоні.

Хоча, кажуть, що у зимових фруктах та овочах вітамінів зовсім немає, а більше різної синтетики та хімікатів, які негативно впливають на стан здоров’я людини. Можна піти іншим шляхом купивши в аптеці вітамінні комплекти, які допоможуть поповнити нестачу вітамінів в організмі.

Прості поради щодо боротьби з нестачею вітамінів

Відкривайте консервовані продукти та заморожені овочі, які Ви запасли на зиму. Більше вживайте горіхів та сухофруктів. Бажано включити у своє меню свіжу зелень, яку Ви можете вирощувати у своїй оселі. Щоб побороти застудні захворювання, налягайте на продукти, які містять вітамін С. На Вашому столі обов’язково повинні бути цитрусові, бобові, крупи, м’ясні продукти. Не забувайте про морепродукти.

авітаміноз
авітаміноз

Намагайтеся проводити вільний час на свіжому повітрі. Прогулянки парком зарядять Вас енергією на весь день і підвищать настрій. У зимовий період організму не вистачає сонячних променів, тому подбайте про гарне освітлення Вашого житла.

Збільште тривалість сну. Дотримуйтесь режиму сну, лягайте спати і вставайте в один і той же час. Це дозволить уникнути багатьох захворювань, адже здоровий повноцінний сон є їхньою гарною профілактикою.

Найчастіше відпочивайте та робіть перерви в роботі. Виконуйте гімнастику, яка триматиме в тонусі тіло. Доглядайте за волоссям і обличчям, тому що шкіра, що лущить, і січене волосся – це не найкраще прикраси будь-якої людини.

Якщо авітаміноз у Вас виражений дуже сильно, не припиняється депресія, дратівливість, погіршується пам’ять, зір, тоді терміново зверніться до фахівця. Вони допоможе розробити схему боротьби з підступним авітамінозом. Через деякий час до Вас повернеться радість життя та піде постійна втома.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *