Як відбілити пожовкле підвіконня: 7 способів

чищення пожовклого підвіконня

За вікном весна, а це означає, що настав час готуватися до миття вікон. І багато господинь у цю пору року звертають увагу на те, що пластик підвіконня пожовк. З’являються плями найчастіше з двох причин: промені сонця та плями від квіткових горщиків. Давайте розберемося, як почистити пожовклий підвіконня.

Зміст

Прибираємо жовті плями на підвіконні кисневим відбілювачем

кисневий відбілювач
кисневий відбілювач

Перш ніж приступати, потрібно виконати такі дії:

  • зняти фіранки;
  • прибрати вазони із квітами;
  • придбати все необхідне (засоби та мочалки або ганчірки).

Найбільш простий спосіб видалення плям з підвіконня – це кисневий відбілювач. Його можна придбати у спеціалізованому магазині. Сьогодні є у продажу сухі порошки та гелі.

Засіб наносять на проблемну ділянку та протирають її, використовуючи мочалку або ганчірку. Якщо пляма не очищається, порошок (або гель) потрібно залишити на поверхні на деякий час. Щонайменше тридцяти хвилин. Потім поверхню очищають ганчіркою та водою.

Інші засоби щоб очистити пожовкле підвіконня

Тепер розберемо недорогі підручні засоби для чищення жовтих плям на підвіконні:

  1. Перекис водню. Його наносять на мочалку або м’яку ганчірочку і протирають підвіконня. Після очищення змивають водою. Аналогічно можна забрати плями жиру.
  2. Сода. Порошок втирають у проблемні місця, використовуючи губку. Далі потрібно залишити соду на поверхні на кілька хвилин. Після цього потрібно взяти оцет і, змочивши ним ганчірку, накрити поверхню. Після вступу в реакцію зачекати ще якийсь час та видалити засіб.
  3. Мило з відбілюючим ефектом. Завдяки компонентам, що входять до його складу, воно видалить жовтизну з поверхні. Для цього брусок натирають на великій тертці та змочують теплою водою. Через деякий час потрібно покрити проблемні місця нас пластиці кашкою, що вийшла. Залишить її там на півгодини і потім змити водою.
  4. Крейда та зубний порошок. Такий засіб був відомий ще нашим бабусям. Вони видаляли цим складом забруднення зі срібних приладів. Будь-який з вибраних інгредієнтів слід нанести на поверхню, змочивши водою, протерти мочалкою. Після цього змити його водою.
  5. Аміак. Тут все дуже просто – нашатирний спирт наносять на ватяний диск та витирають плями.
  6. Засоби, що мають у своєму складі хлор. Перш ніж використовувати такі засоби, потрібно підготувати рукавички. Адже хлор здатний роз’їсти шкіру рук. Декілька крапель рідини нанести на губку або ганчірку, потерти ними плями, намагаючись, щоб хлор не потрапляв на чисті місця. Після закінчення роботи видалити суміш за допомогою чистої води.

Ось і всі таємниці. Вдалого прибирання!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *