12 продуктів, багатих магнієм, які варто вживати всім

Нижче наведені продукти, багаті магнієм. Магній є одним з найнеобхідніших мінералів в організмі. Якщо ви страждаєте від дефіциту цього чудесного мінералу, то це може коштувати вам значних проблем зі здоров'ям. Перевірте і переконайтеся, що у вашому раціоні завжди є продукти, багаті магнієм!

Магній важливий, тому що він може допомогти запобігти серцево-судинним захворюванням. Особливо важливий для людей з діабетом. А також може допомогти мозку в його повсякденних функціях, інформує Ukr.Media.

Важливим фактом є те, що деякі ознаки того, що ви страждаєте від дефіциту магнію, включають судоми ніг, а також загальне відчуття втоми або слабкості, тики під очима, головний біль, затримка рідини в передменструальному циклі, болі в спині та інше.

З цими продуктами ви зможете отримати щоденну потребу в цьому мінералі.

Ці продукти, багаті магнієм, допоможуть вам краще спати, розслабити нервову систему, підвищити міцність кісток і багато іншого.

Насіння льону

Магній 392 мг

Насіння льону зазвичай цінують за високий рівень омега-3, але вони також є фантастичним джерелом магнію. Доброю новиною є те, що вам не потрібно їсти 100 грамів насіння льону, щоб отримати вигоду. Невеликі порції все одно дадуть вам багато магнію, і ви зможете компенсувати різницю з іншими продуктами протягом дня.

Подрібнене насіння льону легше в вживати і гарантує, що ви дійсно засвоїте мінерал. А також ви можете вибрати лляне масло.

Але давайте не будемо випускати з уваги вражаючі кількості омега-3, які містяться в лляному насінні. Це допоможе організму боротися з вільними радикалами.

Темний шоколад

Магній 327 мг

Темний шоколад є одним з продуктів, багатих магнієм, який забезпечує майже повний денний запас в 100 грамовій порції. Можливо, ви не захочете з'їдати 100 грамів темного шоколаду за один раз, що добре, тому що є багато інших продуктів, які можуть допомогти вам задовольнити ваші потреби в магнії.

Ви можете отримати заряд енергії, маючи лише невелику кількість темного шоколаду частково завдяки магнію, який він містить. А також ви відчуєте себе краще, оскільки вже давно відомо, що шоколад допомагає організму виробляти ендорфіни.

Вибирайте чорний шоколад без молока і рафінованого цукру.

Насіння соняшнику

Магній 325 мг

Насіння соняшнику мають великий вплив, коли справа стосується магнію, а також містять інші поживні речовини і мінерали. Магній, що міститься в насінні соняшнику, допоможе вам зберігати спокій в практично в будь-якій ситуації.

Вибирайте несолене насіння соняшнику, щоб контролювати рівень натрію.

Горіхи кеш'ю

Магній 292 мг

Кеш'ю містить значну кількість магнію, і навіть порція в 30 грамів пропонує вам п'яту частину того, що вам потрібно протягом дня. В результаті допоможе зміцнити кістки і збалансувати рівень цукру в крові.

Насіння гарбуза

Магній 262 мг

Гарбузове насіння є одним з варіантів здорового перекусу, а вміст магнію є лише частиною рівняння.

Магній і триптофан в гарбузовому насінні допомагають організму розслабитися і заснути вночі. Протеїн, який воно містить, допоможе контролювати рівень глюкози в крові.

Кріп багатий магнієм

Магній 256 мг

Кріп повинен бути частиною вашої колекції спецій, бо він забезпечує приємний смак, а також багатий магнієм. А оскільки в ньому висока концентрація магнію, вам не потрібно використовувати велику кількість, щоб отримати хорошу дозу магнію.

Лобода

Магній 197 мг

Вона є хорошим джерелом великої кількості магнію та інших мінералів, вітамінів і корисних речовин, таких як клітковина.

Порція лободи в 100 грамів дасть вам близько половини денного запасу магнію.

Лобода є відмінним замінником рису або кускусу завдяки додатковим мінералам, клітковині і білкам.

Чорна квасоля

Магній 160 мг

Бобові в цілому є хорошим джерелом магнію. Вони також повні кальцію, заліза та клітковини, що робить їх добре збалансованою їжею.

Підказка — для того, щоб їсти більше квасолі: робіть з неї гарнір, її також можна легко включити в основне блюдо, запіканку, рагу або салат.

Сочевиця

Магній 122 мг

Сочевиця є хорошим джерелом магнію. А також може бути надійним джерелом енергії. В результаті вона допоможе запобігти сплески цукру в крові, забезпечуючи стійку концентрацію і бадьорість у другій половині дня. Усуне мозковий туман і повільність.

А також вона є хорошим джерелом заліза і вітаміну B-6.

Шпинат

Магній 79 мг

Вміст магнію в шпинаті є лише однією з причин, чому його часто вважають одним з найбільш корисних продуктів, які ви можете їсти. Шпинат багатий на поживні речовини.

Магній в шпинаті може допомогти поліпшити ваш настрій, а також боротися з почуттями депресії. Тому він допомагає запобігти і заспокоїти біль при мігрені. Вживання шпинату може допомогти вам добре спати вночі, що забезпечить багато периферійних переваг у вашому житті.

Спробуйте додати його у свій салат і смузі.

Авокадо

Магній 29 мг

Авокадо може не мати багато магнію в порівнянні з іншими продуктами, але все одно дає його в комплексі з іншими важливими мінералами і вітамінами.

Батат

Магній 25 мг

Солодка картопля доповнює наш список продуктів, багатих магнієм, і забезпечить вас невеликою кількістю магнію. Запікання солодкої картоплі, ймовірно, найпростіший спосіб насолодитися ним. А також його можна варити, як і звичайну картоплю. Спробуйте нарізати його і запікати як альтернативу картопляним чипсам.

Банан

Магній 27 мг

Банани — це гарний спосіб поповнити споживання магнію, а також вони дають багато інших переваг. Банан середнього розміру дасть вам 8% від загальної кількості магнію, необхідного вам протягом дня, тому вам напевно захочеться з'їсти інші продукти, багаті магнієм, щоб досягти загальної кількості.

Банани можна брати з собою куди завгодно, що робить їх ідеальними для перекусів в будь-який час і в будь-якому місці. Вони також добре смакують в вівсянці і в рецептах смузі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *