4 базові вправи завдяки, яким ваші сідниці будуть пружними та підтягнутими

Хочете мати апетитні форми, як в Дженніфер Лопес, але природа не нагородила вас ними?Тоді для вас є гарна новина, інформує Ukr.Media.

Всього 4 прості вправи, які допоможуть вам зробити сідниці пружними і апетитними. Але тільки за однієї умови — виконувати їх потрібно щодня.

Присідання

Головна вправа для сідниць. Щоб правильно виконувати її, стежте за рівною спиною, не присідай занадто низько, розставляй ноги трохи ширше плечей і розводь носочки.

Присідай так, щоб коліна не виходили за носочки. Почніть з 20 разів, кожен день додавайте по 5 присідань. Коли дійдете до 50 — додай ще і додаткову вагу. Не обов'язково гантелю, це може бути рюкзак, наповнений пляшками з водою.

Махи назад

Це вправа підіймає сідниці, робить їх пружними, підтягнутими і прибирає зайвий жир.

Станьте обличчям до стіни або візьміться руками за спинку стільця та робіть махи ногою назад. Почніть з 40 разів для кожної ноги, 2 підходи. Доведіть до 80 махів кожною ногою, а після придбайте обтяжувачі для ніг або використайте мішечки з піском.

Підйоми сідниць

Це відмінна вправа, яка здатна швидко і ефективно накачати сідниці. Робити її легко: ляжте на спину, зігніть ноги і підіймайте таз максимально високо.

Почніть з 50 разів, коли дійдете до 100, покладіть на живіт додаткову вагу (пляшку води, рюкзак з водою).

Ходіння по стіні

Ще одна ефективна вправа, яку легко зробити в домашніх умовах. Саме ця вправа формує красиву форму сідниць.

Ляжте на підлогу, витягнувши руки, ноги зігніть в колінах і впріться в стіну. Спершу «йдіть» по стіні вгору, а потім вниз з відривом сідниць від підлоги. Почніть з 30 разів і доведіть до 60.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *