5 прикмет дешевої жінки

Вже всім відомі якісь "дзвіночки" "дешевого" жіночого образа — надлишок страз, тварини принти, супер рвані джинси, недоречний макіяж, надмірна кількість аксесуарів і навіть химерний дизайн нігтів — всі ці елементи спотворюють справжню жіночу красу, перетворюючи її на новорічну ялинку, інформує Ukr.Media.

Про нігті все-таки хочеться відзначити:

Вигадливий дизайн нігтів — це абсолютний несмак! Довгі нарощені нігті, химерно загнуті і вкриті розписом у стилі «а-ля Хохлома» — вірна ознака нестачі гарного смаку у їхніх власниць. Просто майте доглянуті руки, акуратно підпиляні нігті і покривайте їх безбарвною емаллю, або однотонним лаком без особливих вишукувань.

Але модні експерти виділяють й інші очевидні ознаки "дешевої" жінки, і вже не настільки очевидні. Давайте розглянемо їх разом.

Залежність від брендів

Любов до брендів може бути настільки сильною, що жінка постійно прагне виставити логотипи на показ.

Це свідчить про бажання підвищити свій соціальний статус за рахунок покупок і вказує на низьку самооцінку та підвищену навіюваність.

Але істина в тому, що навіть із речами з мас-маркету можна виглядати впевнено та стильно, а якась люксова спідниця відомого бренду, навпаки, може погано сидіти і бути незручною.

Для деяких жінок бренди стають не просто елементом гардероба, а своєрідною мовою статусу та успішності. Це у нездоровому розумінні — спосіб виділитися у суспільстві. Але якщо всередині порожньо, жодні бренди не допоможуть.

Звісно, носити брендові речі саме собою не є ознакою поверхневості. Проблема полягає в тому, коли ці бренди виступають як єдиний критерій привабливості. Мовляв, немає у мене сумки Hermes Birkin — значить я якась "недо". Факт володіння іменитою річчю не зробить вас дорогою.

Зріла та усвідомлена жінка вибирає речі не через лейбли, а виходячи зі стилю, якості та власного смаку.

Справжня елегантність, "дорожнеча" в образі проявляється у тонких деталях та унікальних рисах стилю, поведінці, манерах, а не лише у брендових логотипах.

Якщо речі не гармонують між собою, надмірне використання брендових аксесуарів завжди створює враження дешевизни та недоречності.

Винятковий акцент на брендах не завжди дає бажаний результат. Адже справжня елегантність проявляється не в масовості брендів, а в умінні поєднувати їх у собі, створюючи унікальний образ, що запам'ятовується.

Зарозумілість та хабальство

Ніщо не додає жінці такого шарму, як природна простота та скромність. «Дешева» жінка виділяється не тільки крикливим стилем одягу, а й зухвалою поведінкою, особливо у відносинах з оточуючими. Це виявляється у зарозумілості до водіїв таксі, офіціантів, консультантів у магазинах… повсюдно.

Подібні жінки вважають за краще обговорювати інших, часто обсипаючи їх грубими висловлюваннями. А там, де проявляється хамство та грубість, закінчується жіночність. Тут жодні сумки Hermes не допоможуть.

Недоречність

«Дешеві» жінки помилково вважають, що яскравий зовнішній вигляд — запорука привабливості та головна жіноча зброя.

Вбиратися «у все най-най» без розбору — тотальна помилка. Асфальт — це не червона доріжка, не майданчик для концертного виступу, не телепередача.

Подивіться на знаменитостей — вони ходять у спортзал у спортивному костюмі, на батьківські збори до школи у сукні у квіточку, на концерт класичної музики — у маленькій чорній сукні по коліно, і так далі. Потрібно прагнути відповідати ситуації, а не створювати довкола себе дисонанс.

Часто можна побачити чорні тіні, хайлайтер, рум'яна на щоках та червону помаду на дівчатах у спортзалі. Це виглядає безглуздо і смішно.

Не за коштами

Або "розкіш у кредит" у контексті жінки передбачає, що вона купує дорогі речі на кредитні кошти, з метою виглядати стильно та розкішно. Так би мовити, за рахунок банку, нарешті вже надати собі лиску та статусності.

У наш сучасний час, для багатьох стало нормою мати борги за модні речі, і деякі навіть готові влізти у серйозні фінансові зобов'язання перед банком, аби підкреслити свій статус (нібито) та дотримуватися трендів моди. Виплачувати за одяг кілька десятків, а то й сотень тисяч карбованців банку? Це щонайменше безглуздо.

Чоловік дорівнює банківська карта

"Дешева" жінка, яка не становить майже нічого, прагне пригрітися біля чоловіка. Причому вона залишається з ним лише в тому разі, якщо він здатний забезпечити її комфорт. На жаль, та ах. Такі жінки звикли оцінювати не внутрішні якості чоловіка, а його гаманця.

Якщо жінка не може самостійно заробити гроші на туш, колготки та туфлі, жоден чоловік не зможе її поважати.

У ситуації тимчасових фінансових труднощів у партнера така жінка не виявляє підтримки, а просто шукає стабільніших перспектив. Важливо усвідомлювати, що її інтереси зосереджені виключно на матеріальній стороні відносин, і йде вона, коли фінансова стабільність добігає кінця.

Поменше вульгарності. Менше силікону в грудях, менше ботокса, менше філерів у губах, менше пластикових нігтів. Менше штучного, більше природного!

Яскрава етикетка приваблива лише на недовгий термін, а справжня розкішна жінка — з внутрішнім змістом, розвинена, здатна підтримати діалог, стильна та цікава — справжня криниця та скарб для будь-якого чоловіка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *