Боїтеся стрибнути з парашутом, але дуже хочеться, тоді ці поради саме для вас

Якщо ви давно мрієте вистрибнути з літака і відчути невагомість, але боїтеся, наші поради допоможуть вам подолати страх, інформує Ukr.Media.

Страх — абсолютно нормальне почуття, яке допомагає нам уникати небезпечних ситуацій і виживати. Тому майже кожна людина боїться стрибати з парашутом. Лякає не тільки висота і вільне падіння, але і невідомість, з якою стикається кожен новачок.

Ось деякі хитрощі, які допоможуть вам подолати страх і стрибнути на «відмінно».

Вивчайте інформацію

Почитайте, як зазвичай проходить стрибок з парашутом. На авіаційних сайтах завжди є докладний опис про стрибки. Подивіться відео на YouTube від першої особи, щоб приблизно розуміти, що на вас чекає. Вивчіть, як працює аеродинаміка, як розкривається парашут і як відбувається приземлення.

У день стрибка заздалегідь приїжджайте на аеродром, щоб познайомитися з інструктором і поставити йому всі питання, що хвилюють вас. Тренери, які стрибають з новачками кожен день знають, як знайти підхід до тих, хто боїться, але дуже хоче стрибнути.

А ще ви можете зробити «тренувальну версію» до стрибка: політати в аеротрубі або стрибнути з банджі.

Не стрибайте наодинці

Вперше ви, швидше за все, будете стрибати в тандемі з інструктором. Відволіктися від страху в літаку допоможе друг чи кохана людина. Вони зможуть підбадьорити вас, вчасно пожартувати і розрядити обстановку.

Перевірте статистику

Вона на вашій стороні і обов'язково допоможе трохи заспокоїтися. На 100 тисяч осіб у парашутному спорті відбувається менше нещасних випадків, ніж в боксі, зануренні з аквалангом і пересуванні на автомобілі.

Пам'ятайте про запасний парашут

Навіть якщо з вашим парашутом щось трапиться — завжди є резервний. Він обов'язково йде в комплекті з основним і використовується у разі потреби. За розповідями інструкторів, приземлення з ним виявиться жорсткіше, але ваше життя буде в безпеці.

Розслабтеся

У літаку перед стрибком немає часу на роздуми. Ви будете робити те, що скаже інструктор, і все відбудеться миттєво. Коли літак підійметься в небо, постарайтеся усвідомити себе «в моменті», щоб запам'ятати його на все життя.

Адреналін буде зашкалювати, але як тільки ви зробите крок з літака, відчуття польоту захопить вас. Парашутисти стрибають в окулярах, так що ви зможете розглянути ліс, річку або місто вдалині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *