Чи є зв’язок між вживанням насіння та розвитком апендициту

Напевно багато людей пам'ятають популярну страшилку з дитинства: "не їж багато насіння — у лікарні з апендицитом опинишся!" Цими словами мами і бабусі лякали неслухняних хлопчиків та дівчат, готових постійно гризти насіння соняшнику. А чи так це насправді? Як пов'язані улюблені ласощі і запалення апендикса?

Апендицит — досить неприємне захворювання, яке може виникнути в будь-якому віці. Досі не з'ясовані фактори, що збільшують ризик його розвитку. Серед населення будь-якої країни є люди, що розпрощалися зі своїм апендиксом ще у дитинстві. Але є й ті, у кого він навіть у похилому віці досі залишається на місці і функціонує без нарікань, інформує Ukr.Media.

І навіть "страшилки" про те, що надмірне вживання насіння соняшнику здатне підштовхнути червоподібний відросток сліпої кишки до запалення, як з'ясувалося, не мають під собою жодних підстав. Експерти кажуть, що "насіння не може спровокувати розвиток апендициту. Насіння і апендицит жодного відношення один до одного не мають."

Більше того, до виникнення цього захворювання не причетні такі фактори як дієта, спосіб життя або фізичні навантаження. Тому можна не побоюватися і гризти насіння, звичайно, очищаючи його від шкірки, і, вживаючи продукт у розумній кількості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *