Чим можна замінити татуаж брів, який давно втратив свою актуальність

Татуаж брів на довгий час заволодів увагою представниць прекрасної статі. Проте останнім часом в моду увійшла природність і натуральність, тому затребуваність цієї процедури пішла на спад. Дівчат перестав задовольняти зовнішній вигляд татуажу, багатьом він здається занадто штучним і грубим, інформує Ukr.Media.

Саме ці причини стали приводом для пошуку альтернативних татуажу варіантів. Варто зазначити, що пошуки увінчалися успіхом, деякі панянки озирнулися для цього в «минуле», інші ж навпаки, подивилися в «майбутнє». Ми розглянемо найбільш оптимальні варіанти того, чим можна замінити татуаж, який втратив свою актуальність.

Мікроблейдинг

Саме цей спосіб є привітом з «майбутнього», яким вже активно користуються сучасні дівчата. Дана процедура увірвалася у світ б'юті-послуг, як інноваційне поліпшення татуажу. Дійсно, у цих двох процедур є щось спільне: виконання професійним косметологом і довговічність. У всьому іншому мікроблейдинг переважає над татуажем.

Це абсолютно безболісна процедура, під час якої фахівець-косметолог вручну «вимальовує» кожен волосок брів, використовуючи для цього новітній прилад — «ручку» з мікроголками. На відміну від неактуального татуажу, мікроблейдинг має максимально натуральний вигляд, легко заживає і не доставляє незручностей. Саме ці переваги роблять його найбільш популярним способом оформлення брів на даний момент.

Біотатуаж

Для тих, кому мікроблейдинг недоступний в силу певних причин, косметологи радять звернути увагу на більш простий варіант фарбування брів — біотатуаж. Вже з назви стає зрозуміло, що ця процедура ґрунтується на натуральності, як зовнішнього вигляду, так і використовуваних матеріалів.

Прийшов до нас біотатуаж з Індії. У цій країні дуже шанують мехенді, малюнки хною тощо. Тому зовсім не дивно, що цей засіб було вирішено використовувати і для фарбування брів. Звичайно, біотатуаж не може змагатися зі своїм побратимом по стійкості, зате при невдалому фарбуванні, прекрасна половина людства має можливість змити його через певний час (зі звичайним татуажем така розкіш неможлива). Відмінною рисою хни є і те, що вона дозволена вагітним жінкам та корисна для брів.

Фарбування брів «по старинці»

Коли вище говорилося про повернення в «минуле», малося на увазі повернення до фарбування брів фарбою. Косметологи відзначають, що останнім часом все більше дівчат звертаються до такого способу оформлення брів.

Представниці прекрасної статі відзначають легкість і невибагливість процедури: її можна виконувати як вдома, так і в салоні, підібрати або змінити колір фарби за бажанням, і витратити на це мінімальні фінансові та часові ресурси, — прекрасна альтернатива татуажу.

Будьте впевнені, що будь-який з перерахованих способів зможе замінити татуаж, який давно втратив свою актуальність, і підкреслити вашу природну красу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *