Чому для занять у спортзалі потрібен персональний тренер — 5 вагомих причин

Бажання займатися в залі дуже похвальне. Значить, хочеться змінюватися, причому в кращу сторону. Щоб зміни відбувалися плавно, без травм і з видимим результатом, усім новачкам рекомендується взяти в фітнес-клубі персонального тренера. Однак, деякі хочуть заощадити і займатися самостійно за програмами з Інтернету. Пояснюємо, чому заняття з тренером — не найгірша затія, інформує Ukr.Media.

Складе індивідуальну програму

Професійний тренер зможе поєднати бажання клієнта, початкові дані і можливості тіла. Крім того, детально пояснить, як діяти і на що звернути увагу. Можливо, потрібно опрацювати окремі м'язи, схуднути або, навпаки, набрати вагу. Тренер підкаже, як безпечно і швидко домогтися бажаних результатів.

Готові плани, якими діляться блогери, підходять не всім. Важливо враховувати первісну вагу і фізичну підготовку. Особистий наставник врахує всі індивідуальні особливості, і прогрес буде швидким.

Навчить правильно виконувати вправи

Краще навчитися на старті правильно виконувати всі вправи, ніж потім переучуватися. Тренер підкаже, що дотягнути, як утримати рівновагу, правильно поставити руки і ноги. Наставник навчить виконувати складні вправи з вагою без ризику травмуватися. Надалі можете займатися самостійно з уже наявною безпечною базою від професіонала.

Тренер стежить не лише за технікою, а й за ходом тренування. З наставником не будете забувати повторювати підходи, розминатися і заминатися.

Складе відповідну дієту

Зазвичай, план занять має на увазі не лише набір вправ, але і дієту. Тренер підбере відповідне харчування відповідно до цілей (набрати м'язову масу або схуднути) і стежитиме за виконанням плану.

Варто пам'ятати, що тренер може мати свою точку зору щодо правильного харчування. Краще вибирати такого наставника, який знає основи дієтології і не змусить голодувати свого підопічного. Дієта повинна проходити плавно, без різкого зниження калорій. Зробити вибір допоможуть відгуки інших спортсменів.

Якщо погано себе почуваєте після початку дієти, скажіть про це наставнику. Професійний тренер скоректує харчування.

Урізноманітнить тренування

Часто заняття спортом стають нудними через монотонність. Більшість людей хоче отримувати позитивні емоції від тренувань, а не рахувати хвилини до кінця заняття. Урізноманітнює звичне тренування тренер. Він покаже нові вправи на одні і ті ж групи м'язів та допоможе виконати все правильно. З наставником заняття будуть проходити захоплююче і цікаво.

Тілу необхідна зміна навантаження. Так воно стає сильнішим і гнучкішим. Крім того, зміна фізичної діяльності позитивно впливає на роботу мозку.

Змотивує

Для просування вперед необхідно дотримуватися графіка тренувань, регулярно займатися і дотримуватися дієти. Без зовнішнього контролю це часто робити складно, особливо якщо звикли до ненормованого розпорядку дня. Тренер дисциплінує, а крім того, дарує додаткову мотивацію займатися і не пропускати тренування. Сильно мотивує дружня обстановка, спілкування, різноманітність вправ і відстеження результатів.

Не потрібно терпіти нападки і крики тренера. Якщо з наставником некомфортно, навіть якщо він запевняє, що це у нього така манера спілкування для кращої мотивації, ліпше попросити іншого фахівця. Тренер за період програми повинен стати хорошим другом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *