Декілька порад, як правильно користуватися кремом для очей

Незважаючи на те, що продукт цей не новий, косметологи часто кажуть про те, що жінки так і не навчилися правильно ним користуватися, інформує UkrMedia.

Давайте ще раз повторимо все.

Чи дійсно шкірі навколо очей потрібен свій крем?

Є поширена думка: креми для очей створені брендами, щоб продати нам додатковий продукт і заробити на цьому. А насправді, шкірі навколо очей достатньо звичайного крему для обличчя. Але це хибна думка. Консистенція і текстура кремів для обличчя і для області навколо очей повинні відрізнятися. Шкіра навколо очей – найбільш тонка, і тому їй не дуже підходять засоби, в яких дуже багато активних інгредієнтів, або інгредієнти знаходяться у відносно високих концентраціях. До того ж, марки, які себе поважають, обов'язково тестують креми для очей у офтальмологів.

Висновок: як правило, крем для обличчя не підходить для області навколо очей! Він може викликати не просто роздратування і нові зморшки, але і пошкодити слизову оболонку ока. Але якщо крем легкий, не містить активних інгредієнтів (косметологи називають такі креми «інертними», вони мають лише легку зволожуючу дією і легку текстуру), то він може застосовуватися до області навколо очей, але в дуже невеликій кількості.

Чи є вікові особливості у крему для очей?

Фахівці нас вчать: кожному віку – свій продукт. Чи підходить це правило для крему для очей? Так, звичайно. Хороший крем для очей, яким користуються 20-річні, – повинен відрізнятися від продукту, який рекомендується жінкам у віці 40 +.

Є дві якості будь-якого крему для очей: це відновлення зволоженості шкіри і харчування активними інгредієнтами, щоб зберегти стан шкіри на оптимальному рівні. Для різного віку потреби в цих якостях різні. З віком шкірі потрібно більше вологи і більше активних інгредієнтів. Тому слід підбирати продукт у відповідності зі своїми віковими потребами.

На щастя, виробники полегшили нам завдання, і часто маркують креми для очей«30+», «40+», «50+» і так далі.

Що краще: сироватка для очей або крем для очей?

Зараз на ринку багато різних кремів для очей, але і сироваток. Вибирайте те, чим вам зручніше користуватися, до чого більше «лежить душа». Однак враховуйте, що нашаровувати ці засоби (подібно до того, як ми робимо з кремами і сироватками для обличчя) – не можна. Це зайве. Вам потрібен тільки один хороший продукт. А крем це буде або сироватка – неважливо, якщо він відповідає вашим вимогам.

Як застосовувати крем для очей?

Вам потрібно всього лише кілька крапель крему. Їх слід розподілити на повіки і під очима. Але не наносьте дуже близько до вій, щоб засіб не потрапив в очі. Це небажано навіть для продукту, схваленого офтальмологами.

Найпоширеніше питання: як часто потрібно наносити крем для очей? Зволоження шкіри навколо очей потрібне вранці і ввечері. Однак ранковий і вечірній продукт – це різні речі!

Не використовуйте денний крем для очей на ніч! Це засіб для денного догляду. Шкіра біля очей тонша, і затримка рідини в ній більш помітна. Коли ви застосовуєте денний крем для очей на ніч, а потім лягаєте спати, то можете прокинутися з набряками або підпухлим обличчям.

Хочете попрацювати над зморшками вночі? Використовуйте для цього тільки нічні засоби: сироватку, олію або крем. Їх формули більше живлять, ніж надувають вологою.

Які інгредієнти потрібно шукати в кремах для очей?

Ви відправляєтеся в магазин за новим кремом? Шукайте в ньому гіалуронову кислоту і вітамін Е. Перша чудово зволожує, а другий – перешкоджає дії вільних радикалів. Якщо є можливість перед покупкою подивитися продукт ближче – переконайтеся, що в ньому немає сильних ароматів і фарбників, щоб уникнути подразнення слизової оболонки очей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *