Добірка популярних варіантів стрижки з тонким чубчиком

Тонке волосся для дівчат — велика проблема. Якщо на основних пасмах обсяг створити не так вже й складно, то з чубчиком все набагато проблематичніше. Але є рішення. Такі чубчики теж популярні. Важливо лише знати, з якою стрижкою їх носити. Розглянемо найбільш популярні з них, інформує Ukr.Media.

Піксі

Багато люблять цю стрижку її за універсальність. Короткі стрижки — переважно вибір впевнених в собі жінок. Піксі вигідно підкреслює особистість, роблячи акцент на самі жіночні риси.

Вона добре виглядає з коротким і ультра коротким чубчиком, а також з чубком із рваних профілірованих пасм. Завдяки таким варіаціям, чубчик не виглядає тонким, а лише створює відчуття легкості та об'єму.

Каре

Звичайне, видовжене, подвійне — існує маса варіацій такої стрижки. Остання передбачає ступінчастість, тому ідеально підходить для тонких пасм. Тут варто віддати перевагу довгому чубчику.

Каскад

Додатковий об'єм пасмам, в тому числі і чубку надає багатоступінчастість стрижки. Головна перевага такої стрижки полягає в тому, що її можна носити і без укладання. Пряма чубчик гармонійно вписується в образ.

Драбинка

Драбинка робить акцент на бічні передні пасма, обрамляючи обличчя. З першого погляду вона нагадує попередню стрижку каскад. Драбинка хороша в комбінації з чубчиком, який відмінно коригує дрібні недоліки обличчя. Прекрасним варіантом у даному випадку послужить багатошаровий чубчик. Для тонкого волосся — це одне з найкращих рішень.

Висновок

Тонке волосся — тепер більше не проблема. З сучасними трендами краси і засобами по догляду ви завжди будете в центрі уваги. Засяйте з новою стрижкою!

Ви коли-небудь носили тонкий чубчик? Обов'язково спробуйте себе в новому образі, адже отриманий результат вас приємно здивує. А яка стрижка з тонким чубчиком, на ваш погляд, найбільш приваблива?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *