Дорогий і дешевий шампунь: яка між ними різниця і чи варто переплачувати

Головне завдання шампуню — це очищення, видалення з шкіри голови, волосся жиру і бруду. Жир, шкірне сало організм виробляє і виділяє через сальні залози організму по всьому тілу. Але більше всього таких сальних залоз на голові. Сам жир покриває волосся, запобігаючи його пошкодженню, робить більш гладким, сильним. Хоч з іншої сторони, при надмірному виділенні сала — волосся стає липким і «пахне», інформує Ukr.Media.

Але питання не в цьому. Головне завдання шампуню — очищення й усунення з локонів бруду і жиру. І все — більше ніякі інші функції не стоять перед цим засобом гігієни та догляду за волоссям. Тим не менш, якщо це його основне завдання і більше нічого — навіщо платити більше, яка різниця між дорогими і дешевими засобами?

Якщо звернутися до думки багатьох косметологів — різниця між ними полягає в таких пунктах:

 • Перший момент — це якість самої сировини, що застосовується при виготовленні даного косметичного продукту. І в дорогому і дешевому складі присутні практично однакові складові — вода і молекули поверхнево активних компонентів. При цьому при виробництві простого шампуню беруть найдешевші, брендові виробники — беруть поліпшені складові. Це в підсумку позначається на якості очищення та підсумковому стані волосся.
 • Комбінації, як і пропорції використовуваної сировини. Нерідко вони можуть бути невірно підібрані і сильно нашкодити волоссю. При виробництві недорогого шампуню — виробники не завжди мають свої лабораторії, які проводять відповідні дослідження. Якщо виробник дорожить власною репутацією — вони будуть ретельно розробляти пропорції і контролювати процес виробництва. Відповідно це буде позначатися на стані волосся, навіть самому процесі миття голови.

Крім усього іншого, можна виділити ще кілька пунктів різниці — наскільки вони суттєві, вирішувати вам самим.

 • Дорогий продукт виробник намагається прорекламувати і активно просунути на ринок, в той час як недорогі — економлять на цьому. І не завжди на шкоду якості кінцевого продукту.
 • В дорогий шампунь виробник закладає вартість реклами — це випливає з першого пункту, і відповідно позначається на його вартості.
 • Нерідко різниця полягає в наявності додаткових олій і добавок у вигляді вітамінів, настоїв, бальзамів і так далі, які позитивно впливають на зовнішній вигляд волосся. Але варто відразу зробити застереження — це зовнішній прояв добавок, на внутрішню структуру волосся — вони навряд чи істотно вплинуть.
 • І на завершення можна сказати, особливої різниці не існує, і тому особливої, принципової різниці немає у складі дорогих і дешевих шампунів.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *