Головні вороги наших судин, які зберігаються в холодильнику у багатьох

Медики звернули увагу на те, що в раціоні людей часто присутні шкідливі продукти. Наприклад, у холодильнику у багатьох зберігаються продукти, вживання яких негативно впливає на стан судин і серця. Серед трьох головних ворогів судин фахівці назвали десертні вироби та інші продукти, насичені доданим цукром, інформує Ukr.Media.

Кондитерські вироби, цукерки, солодкі та алкогольні напої, підсолоджені молочні продукти, пластівці та мюслі — основні джерела доданого цукру для більшості людей, заявили експерти.

Медики наголосили, що вживання доданого цукру необхідно обмежувати — він є джерелом "порожніх" калорій, що надходять до організму без будь-яких додаткових вітамінів і мікроелементів, швидко засвоюються і переробляються на зайву енергію та жир. За їхніми словами, такий цукор може бути присутнім у величезній кількості продуктів, тому потрібно уважно читати їхні етикетки. Цукор може бути присутнім навіть у сирі та молоці.

Від зайвого цукру потрібно відмовлятися поступово. Почати слід з напоїв і особливо калорійних десертів. На першому етапі — відмовитися від чаю та кави з цукром, солодких напоїв, скоротити випічку та цукерки, поділилися порадою лікарі.

Також серед трьох головних ворогів судин, які зберігаються в холодильнику у багатьох українців, вони назвали продукти з переробленого м'яса і готові соуси. Майонез і кетчуп люди звикли додавати чи не в усі страви, але ці соуси теж містять цукор, а крім нього — ще й різноманітні добавки у вигляді підсилювачів смаку, консервантів, стабілізаторів, солі. Такий "букет" може спровокувати несприятливі зміни в стані кровоносних судин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *