Як дочиста відмити б’юті-блендер: швидкий спосіб із мікрохвильовкою

Напевно в косметичці кожної дівчини є б'юті-блендер. Він ідеально підходить для нанесення тональної основи і консилера — за допомогою цього "яйця" навіть новачки зможуть створити рівне покриття. Як і інші інструменти для макіяжу, його необхідно регулярно очищати. Як це правильно робити, інформує Ukr.Media.

Якщо на б'юті-блендері накопичиться багато тонального крему, то вам не вдасться зробити акуратний макіяж. У ньому також можуть розмножуватися бактерії, що провокують появу прищів. Багато хто, щоб очистити цей спонж незвичайної форми, просто просочує його водою, намилює, а потім промиває. Однак є більш ефективний метод.

Щоб позбутися всіх бактерій, спробуйте очистити б'юті-блендер у мікрохвильовці. Налийте в ємність воду і додайте в неї кілька крапель рідкого мила (краще віддати перевагу дитячому). Змочіть б'юті-блендер у чистій воді, а потім повністю занурте його в мильний розчин.

Поставте ємність у мікрохвильовку на одну хвилину. Коли б'юті-блендер охолоне, промийте його під струменем чистої води, відіжміть і висушіть. Ось побачите, після цієї процедури він матиме вигляд не гірший, ніж новий!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *