Як позбутися жирових відкладень на руках, завдяки простим вправам

Ці вправи допоможуть прибрати жирові відкладення на руках. Якщо ви хочете позбавитися від жиру в області пахв, то повинні проявити завзятість і бути постійними у своїх діях, адже результат з'явиться не відразу. А для оптимізації усього процесу рекомендуємо поєднувати ці вправи з кардионагрузкой. Жирові відкладення на руках і в області пахв можуть доставляти сильний дискомфорт, оскільки виглядають дуже неестетично. З цієї причини сьогодні ми хотіли б розповісти вам про декілька вправ, які допоможуть в області пахв в цій частині тіла, передає Ukr.Media.

Звичайно, одяг може приховати цю зону від сторонніх очей, але краще все-таки потурбуватися про те, щоб вона стала стрункіша і привабливіша і більше не хвилюватися із цього приводу (вибирати той одяг, що подобається, а не ту, що приховує жир). Сьогодні ми розглянемо декілька фізичних вправ, які сприяють усуненню пахвового жиру, а виконувати їх ви зможете навіть у себе удома. Ще вам знадобляться гантелі. Якщо у вас їх немає, можете замінити мішечками з піском або пляшками з водою.

1. Віджимання (на колінах)

Ця вправа схоже на звичайні віджимання, тільки опора буде на коліна.

Ви під власною вагою опускаєтеся вниз, а потім, напружуючи руки, піднімаєте тіло вгору.

Для того, щоб трохи ускладнити вправу, доповнимо її наступними діями:

Після того, як ви повторили вправу 10-12 разів, витягніть одну ногу назад.

Зробіть вправу ще раз, потім поміняйте ноги.

Другий варіант (не підійде для новачків), він полягає в тому, щоб витягнути обидві ноги і виконати, таким чином, звичайне віджимання.

Чим більше повторень, тим краще. Намагайтеся торкнутися грудьми підлоги.

2. Бічне розведення рук Другу вправу краще всього виконувати на похилій лаві. Крім того, вам знадобляться гантелі (чи інша додаткова вага).

У разі відсутності лави, можна замінити її фитболом. І так, лягаємо на похилу лаву (чи м'яч для фітнеса) і опускаємо руки (з гантелями) вниз.

Руки не мають бути витягнуті повністю, лікті злегка зігнуті. Повертаємося в початкове положення. Виконуємо 3 підходи по 12 повторень.

3. «Птах»

Для виконання цієї вправи вам знадобляться гантелі.

Встаньте, ноги злегка розставлені, коліна зігнуті, корпус нахилений трохи вперед.

Тепер піднімайте руки (лікті злегка зігнуті) в сторони і вгору, як якби ви хотіли злетіти.

Дуже важливо напружувати саме руки, а не м'язи шиї.

Ще цю вправу можна виконувати, сидячи на лаві і знову ж нахилившись трохи вперед. Але краще все ж стоячи (так навантаження буде більше).

Постарайтеся виконати 3 підходи по 10-12 повторень.

4. Бічний підйом рук

Для четвертої з запропонованої нами вправи, вам також знадобляться гантелі. Їх можна виконувати як стоячи, так і сидячи. Головне, щоб було достатньо місця для бічного підйому рук.

Отже, берете в кожну руку по гантелі і піднімаєте руки в сторони і вгору до рівня плечей. Рухатися при цьому повинні тільки руки. Плечі повинні залишатися нерухомими, а шия — розслабленою.

Оскільки це досить складна вправа, спробуйте почати з 7-10 повторень (3 підходи), коли трохи звикнете до подібного навантаження, можете збільшити кількість повторень до 12.

5. Бічна планка

Ця вправа буде останнім з запропонованого комплексу. Це бічна планка, статика.

Для правильного виконання вам необхідно спертися на передпліччя і ребро стопи і підняти тіло вгору, відірвавши стегна від підлоги.

Постарайтеся вирівняти своє тіло (в одну лінію). Стегна не повинні опускатися вниз. Другу руку можете витягнути вгору або покласти на стегно.

Затримайтеся в цьому положенні, скільки зможете. Повторіть 3 рази і виконайте ту ж вправу на інший бік.

Пахвовий жир: це так негарно!

Жир в області пахв може доставляти масу незручностей. Якщо ви надягнете одяг або білизну без бретелей (бандо), то зможете побачити надлишки жиру в цій частині свого тіла.

Перераховані вище вправи ефективні для усунення цього типу жиру. Проте краще всього поєднувати їх з кардіонавантаженнями.

Слід також розуміти, що результат буде не миттєвим, адже будь-які фізичні вправи вимагають терпіння, завзятості і наполегливості. Тренуйтеся і не забувайте поступово збільшувати навантаження (кількість повторень, вага тощо).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *