Компанія Gatorade створила розумний пластир, що дозволяє виміряти рівень рідини в організмі

Виробник спортивних напоїв Gatorade оголосив про запуск першого носимого пристрою, який аналізує піт, інформує Ukr.Media.

Дана розробка надасть спортсменам інформацію про кількість рідини в організмі. В цей час Gatorade — безперечний лідер на ринку спортивних (ізотонічних) напоїв з часткою в 71 %.

Розумний пластир буде продаватися за ціною $25. Його можна буде придбати в Інтернеті і деяких магазинах спортивних товарів.

У компанії заявили, що пластир необхідно закріплювати на внутрішній частині лівої руки перед кожним з тренувань. Пластир буде наповнюватися потом під час того, як спортсмен робить вправи. Після завершення тренування потрібно буде відсканувати пластир за допомогою програми Gatorade Gx для визначення свого унікального профілю потовиділення.

Пластир одноразовий, але може відстежити всі параметри, які цікавлять користувача за одне тренування.

Профіль заснований на рівні потовиділення, втратах натрію в передпліччях, масі тіла і типі або інтенсивності тренування. Все це може допомогти спортсменам скорегувати кількість споживання води для підвищення результативності тренувань або зневоднення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *