Корисні соки для поліпшення травлення

Прекрасна очисна практика – детокс на соках. Спробуй проводити його 1 раз в тиждень тільки на соках. Вже на наступний день ти відчуєш легкість, приплив енергії і гарний настрій, інформує Ukr.Media.

Зелений сік Він дуже добре організм, багатий хлорофілом, вітамінами і мінералами. Зелені соки і смузі миттєво засвоюються. Вони омолоджують організм, відновлюють, дають енергію, на відміну від кислих напоїв (чай, кава, газ. вода). У приготуванні зеленого соку використовуй огірки, зелені яблука, селера, зелень (шпинат, петрушку, кейл, ромен, будь листову зелень) і додавай невелику часточку лимона разом з шкіркою.

Овочевий сікДля легкого очищення облужуєорганізму. Його можна приготувати з моркви, гарбуза, додати трохи яблука для солодощі або трохи цитрусового соку (апельсин, мандарин, лимон, грейпфрут). Цей сік піднімає настрій і підвищує рівень вітаміну А.

Сік з буряка Його можна приготувати з міксу моркви, селери, шматочки імбиру, лимона і додати для першого разу 1/4 частина середньої буряків. Подивися на реакцію, і якщо тебе не нудить, не болить живіт, не з'являється слабкість. Кілька разів попий в такій пропорції, і поступово можна збільшувати кількість буряків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *