Місячний календар стрижки волосся на квітень 2024 року

Не варто забувати і про те, що зачіска здатна змінити життя, тому до вибору нового образу важливо підходити з обережністю. Стрижка волосся — не просто рядова процедура. Новий образ може вигідно підкреслити гідність, стати джерелом натхнення та повернути впевненість, інформує Ukr.Media.

1, 2 і 3 квітня: перші дні квітня спадний Місяць буде в сузір'ї Козерога. Вплив цього союзу уповільнює зростання волосся, проте завдяки новій зачісці волосяні цибулини стануть міцнішими. Дні підходять не лише для зміни образу, а й для яскравих експериментів. Міняти зачіску варто у перевіреного майстра.

4, 5 квітня: стрижка волосся під впливом спадного Місяця у Водолії може зіграти злий жарт. Локони стануть жорсткішими і укладати їх буде проблематично. Тим, хто зважиться на перетворення, варто робити це вранці. Прекрасною заміною стрижці буде нове укладання, а також живильні маски, що зміцнюють і оздоровлюють волосся по всій довжині.

6, 7 квітня: Місяць продовжує втрачати сили і переміщається до сузір'я Риб. Цей період несприятливий для стрижки, тому планувати похід до стиліста немає сенсу. Цей час найкраще присвятити турботі про локони і спробувати нові засоби для зміцнення волосся. Доречними будуть не лише професійні, а й народні рецепти краси.

8, 9 квітня: Молодий місяць в Овні 8 квітня — несприятливий з енергетики день. Стригти локони не варто, щоб не втратити удачі та не послабити біополя. 9 квітня, коли Місяць почне свій зріст, можна підрівняти кінчики, що відросли, і освіжити наявну стрижку. Від сміливих експериментів астрологи рекомендують відмовитись.

10, 11 квітня: зростання Місяця в Тельці — чудова нагода для того, щоб змінити образ. Нова зачіска, виконана в один із цих днів, стане справжнім талісманом для залучення нових успіхів у кар'єрі. Крім того, стрижка допоможе залучити фінансове благополуччя.

12, 13 квітня: активний Місяць у Близнюках — час експериментів та перетворень. Локони ростуть швидко, тож можна ненадовго зробити коротку стрижку. Головне — записатися до професіонала, щоб локони залишалися міцними та красивими. Також важливою частиною перетворення буде догляд за локонами.

14, 15 квітня: Місяць продовжує своє зростання в сузір'ї Раку. У цей період можна стригти локони, проте за найменших сумнівів від процедури краще відмовитись. Часті перепади настрою можуть підштовхнути до невірного вибору, і тоді новий образ принесе не позитив, а жаль та смуток.

16, 17, 18 квітня: Місяць росте в сузір'ї Лева. Енергетика нічного світила не найкраще поєднується з Вогненною стихією, тому від кардинальної зміни образу краще відмовитися. На користь піде підрівнювання кінчиків, а також процедури, що запечатують волосся і запобігають їх псуванню.

19, 20 квітня: під впливом зростаючого Місяця у сузір'ї Діви доречними будуть лаконічні класичні стрижки. Для успіху в діловому середовищі астрологи рекомендують вибирати укорочені стрижки, а для налагодження стосунків підійде не тільки подовжена зачіска, а й завивка.

21, 22 і 23 квітня: Місяць у Терезах — не найвдаліший час для вибору нової зачіски. Сумніви можуть спантеличити, тому в цей період найкраще доглядати за волоссям. Зробити це можна не лише під чуйним контролем майстра, а й у домашніх умовах із використанням народних рецептів.

24, 25 квітня: Місяць переміщається в сузір'я Скорпіона, і 24 квітня на нас чекає Повний місяць. У цей день стрижка волосся буде недоречною, тож планувати похід до стиліста, а тим більше стригтися вдома не рекомендується. Освіжити образ можна 25 квітня, а 24 числа доглядати за локонами.

26, 27, 28 квітня: вплив старіючого Місяця в Стрільці досить позитивний, а отже, можна сміливо планувати похід до перукарні. Цими днями можна вибирати нові образи, а також повертатися до перевірених стрижок.

29, 30 квітня: завершити квітень на позитивній ноті буде простіше, якщо звернутися до стиліста та підстригтися. Місяць у Козерозі відкриває позитивну енергетику, яку можна використати собі на благо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *