Нові дослідження показують, що ви не правильно робите силові тренування

Щоб стати сильнішими та розвинути більше м'язів, ви повинні піднімати важкі ваги за відносно невелику кількість повторень. Принаймні, така була мудрість серед професійних спортсменів. Однак, нові дані свідчать про те, що це може бути неправильно, інформує Ukr.Media.

Дослідники з Університету МакМайстер в Канаді виявили, що вага ваших тренажерів не має значення, поки ви продовжуєте підніматися до точки виснаження.

Для свого дослідження вони відібрали 49 здорових молодих людей і випадковим чином розподілили їх в одну з двох груп. Протягом 12-тижневого періоду одна група піднімала більш важкі ваги за більш високі повторення, в той час, як інша піднімала більш важкі ваги за більш низькі повторення. Обидві групи були проінструктовані продовжувати ці підйоми до виснаження.

Дослідники взяли зразки м'язів і виявили, що приріст м'язової маси і розміру м'язових волокон в обох групах був практично однаковим. Вони дійшли висновку, що, оскільки обидві групи були доведені до знемоги, більшість м'язових волокон було активовано (нервово-м'язовий набір), і це призвело до однакового збільшення сили.

Ці результати важливі для спортивних результатів, оскільки багатьом легкоатлетам необхідно розвивати силу, щоб бігати швидше або кидати далі. Оскільки сила — це комбінація м'язової сили та швидкості скорочення, обидва ці аспекти необхідно розвивати, щоб домогтися найкращого поліпшення продуктивності. Перший в основному призначений для занять в тренажерному залі, а другий досягається внаслідок максимально швидкого створення сили на спортивному майданчику або в тренажерному залі. Таким чином, більш легкі ваги дозволяють швидше скорочуватися і, отже, є кращою стратегією, ніж більш повільний підйом важких знарядь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *