Перед тим як вирішити схуднути обов’язково прочитайте про типи жіночої повноти

У XXI столітті прийшов новий поділ на типи жіночої повноти. Як вони виглядають, чим небезпечні і як позбутися від кожного з них, читаємо нижче, інформує Ukr.Media.

Стресорна повнота

Характерна особливість: відсутність талії і об'ємний живіт.

Розвивається в умовах постійного нервового напруження. За рахунок того, що наднирники рясно викидають в кров гормон кортизол. А він впливає на жировий обмін так, що жир відкладається в області живота і внутрішніх органів, утворюючи свого роду "рятувальний круг".

При такому типі повноти збільшується ризик захворювання серця і судин.

Як схуднути: у першу чергу потрібно усунути джерела стресу або зменшити їх вплив. Другим пунктом буде відмова від солодощів, мучного, жирного і включення в раціон овочів і фруктів, яєць, м'яса, сиру. Третім — кардіонавантаження. Біг підтюпцем, спортивна або скандинавська ходьба зміцнять серцево-судинну систему і допоможуть позбутися від ненависного жиру.

Цукрова повнота

Характерна особливість: нависають складки на боках.

Розвивається при зловживанні солодкою і борошняною їжею. Неперероблені інсуліном надлишки глюкози перетворюються в жир і відкладаються на боках.

Такий тип повноти підвищує ризик розвитку цукрового діабету.

Як схуднути: дуже важливо стежити за глікемічним індексом споживаних в їжу продуктів. Виключити з раціону фініки, банани, виноград, родзинки, фабричні фруктові соки, газовану воду, всю солодку випічку. Включити — свіжі овочі, з фруктів: яблука, груші, цитрусові; яйця, м'ясо птиці. У спорті віддати перевагу кардіонавантаженням на зразок бігу, еліпса, скандинавської ходьби і аеробіки.

Тестостеронова повнота

Характерна особливість: фігура без жіночних обрисів, обвислі складки на руках замість трицепсів, горизонтальні складки на спині. Розвивається з віком, коли рівень жіночих гормонів падає, а чоловічих — підвищується. М'язова маса знижується і вони втрачають тонус, в'януть.

Такий тип повноти тягне за собою уповільнення обміну речовин, витончення кісток і розвиток остеопорозу.

Як схуднути: необхідно дотримуватися норм споживання в день білків / жирів / вуглеводів. Зі спорту буде ідеальний силовий тренінг. Робота з вагами зміцнить м'язи, приведе їх в тонус і допоможе повернути фігурі жіночні форми.

Естрогенова повнота

Характерна особливість: непропорційно великі стегна і сідниці.

Розвивається при надлишку жіночих статевих гормонів і переїданні. Такий тип повноти створює велике навантаження на суглоби ніг.

Як схуднути: при такому типі повноти у жодному разі не можна сідати на жорсткі дієти. Інакше верх тіла буде худнути, а низ так і залишатися непропорційно великим. Але важливо стежити за харчуванням — виключити з раціону солодке, борошняне, смажене; включити — овочі, птицю, яйця, сир. З фізичних навантажень буде ідеальними біг, спортивна ходьба — для жироспалювання. Плавання допоможе розвинути спину і плечовий пояс, тим самим врівноваживши фігуру. Також підійдуть заняття в тренажерному залі.

Офісна повнота

Характерна особливість: рівномірно збільшується в об'ємі все тіло.

Розвивається у людей, які раніше були активні в спорті, а зараз ведуть переважно сидячий спосіб життя. Обмін речовин різко сповільнюється і жир починає накопичуватися у всіх проблемних місцях.

Такий тип повноти підвищує ризик розвитку багатьох захворювань: від гіпертонії і атеросклерозу, до діабету і порушення дітородної функції.

Як схуднути: харчуватися 3 рази на день не переїдаючи, включити в раціон більше свіжих овочів, зелені, фруктів з низьким глікемічним індексом. З фізичного навантаження підійде силова аеробіка або кардіо в поєднанні з силовим тренінгом. Головне — регулярність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *