П’ять простих порад, які допоможуть повернути бажання займатися спортом

Час від часу навіть ті люди, які із задоволенням займаються практично будь-яким спортом, втрачають бажання це робити. Це цілком нормальне явище: адже іноді навіть на просту прогулянку з дому лінь вийти, не кажучи вже про тренажерний зал. Головне, щоб подібне не затягнулося на довгі роки, інформує Ukr.Media.

Повернути ентузіазм і бажання знову ходити на тренування зовсім не складно. Ось кілька ефективних способів.

Знайдіть особистий стимул

У всіх свої причини займатися спортом: хтось хоче схуднути або набрати масу, хтось намагається зберегти здоров'я, а комусь просто хочеться хвалитися своїми досягненнями. Дуже важливо знайти те, що буде служити чарівним стусаном саме для вас. Подумайте, що може стати для вас головним стимулом піднятися з дивана і піти в зал або на пробіжку? Можливо, це бажання влізти в улюблені джинси або похвалитися в соцмережах кубиками пресу.

Не бійтеся починати заново

Багато хто не повертається до тренувань, особливо після тривалої перерви, тому що побоюються, що розгубили навички і досягнення, і тепер все доведеться починати спочатку. Звичайно, ви не повернете колишню форму в перший же день. Але якщо раніше ви регулярно займалися спортом, то ви досить швидко відновите колишні показники (силу, швидкість і т. д.).

Не зациклюйтеся на одному виді спорту

Іноді повернутися до тренувань простіше, якщо почати з чогось нового і незвичного. Замість давно знайомого тренажерного залу можна піти на бокс, кроссфіт або на щось більш легке, наприклад, на плавання або йогу. Крім того, зараз літо і можна зайнятися сезонними видами спорту: їздою на велосипеді, сапбордингом, пляжним волейболом, бадмінтоном і т. д.

Не надто старайтеся

Не варто переходити від дозвільного неробства до гладіаторських тренувань за один день. Повертайтеся до занять спортом, поступово збільшуючи навантаження. Інакше ви швидко розгубите весь ентузіазм і вирішите, що вам потрібен ще один довгий період відпочинку, в якому немає місця ніяким фізичним навантаженням.

Будьте добрішими до себе

Не надто лайте себе за те, що вам раз у раз хочеться пропустити тренування і просто повалятися. Повернутися до занять спортом, та ще тренуватися з бажанням, дійсно не просто. Тому не підганяйте себе вперед занадто наполегливо. Починайте з коротких тренувань по 15-20 хвилин пару раз на тиждень, а потім збільшуйте тривалість і частоту занять.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *