Продукти, які заважають домогтися плоского живота

Яблука і груші

Насправді, винні не лише вони, але і сливи, і персики, але останні все ж рідше зустрічаються в повсякденному меню. У всіх них забагато фруктози, яка викликає процеси бродіння, причому іноді непомітні тобі по відчуттях. А через бродіння живіт здувається!

Натрій

Продукти, багаті натрієм, змушують організм утримувати більше води, а накопичується вона якраз в області очеревини. Особливо обережна будь з консервами!

Капуста

Броколі, брюссельська капуста, цвітна капуста — всі вони містять рафінозу, різновид цукру, яка вкрай важко розщеплюється організмом. Заміни капусту шпинатом — користь та ж, проблем менше!

Молоко

Особливо шкідлива пінка в капучино або лате — по хорошому, краще б взагалі відмовитися від молока, бо від лактози газоутворення збільшується, а травлення погіршується, інформує Ukr.Media.

Бобові

Метеоризм — їх друге ім'я. Врахуй, це не лише про горох, але і про стручкову квасолю, і про модну сочевицю.

Хліб

Навіть якщо ти вибираєш зерновий і з правильного борошна, він викликає додаткове вироблення інсуліну, інсулін розщеплює цукри і дбайливо складає їх в… твій животик.

Картопля

Навіть відварна, картопля має здатність вбирати багато рідини, через що ти починаєш відчувати необґрунтовану спрагу, і набряклість не змушує себе довго чекати. Про картоплю-фрі говорити не будемо. Ти ж не Їси цю гидоту?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *