Що не треба робити після тренувань, щоб не звести нанівець досягнуті результати

Ви тільки що закінчили інтенсивне тренування — відмінна робота!

Ви можете пишатися собою. Але тренування — це всього лише невелика складова здорового способу життя, і ваші зусилля можна легко звести нанівець, якщо ви після фізичного навантаження не будете виконувати простих правил, які закріплять ефект від тренувань, інформує Ukr.Media.

Основні помилки після тренувань:

Ви п'єте замало води

Більшість людей живуть у стані постійного зневоднення. Лікувати це можна тільки споживанням води. Скільки? Приблизно 30-35 мл на 1 кг вашої ваги, плюс ще 0,5-1 л, враховуючи кожну годину тренування. Це особливо важливо, якщо ви рясно пітнієте! Пийте багато до, під час і особливо після фізичних навантажень.

Ви їсте нездорову калорійну їжу

Ви не можете позбавитися від поганих харчових звичок? Єдині люди, які дійсно дуже ретельно контролюють харчування, — це професійні спортсмени. Вони тренуються багато годин на день і стежать за своїм метаболізмом. Але для всіх нас, звичайних людей зі звичайною роботою і життям, те, що ми їмо після фізичного навантаження, не менш важливо. Дайте вашому організму білок і вуглеводи, плюс трохи корисних жирів, щоб він міг почати відновлювати м'язи і поповнювати втрачені поживні речовини. Відмінна їжа після тренування — це протеїновий коктейль, а не гігантський гамбургер і картопля фрі.

Ви забуваєте про розтяжку

Розминка і розтяжка — теж частина тренування. Ваші м'язи будуть реагувати набагато краще, якщо ви не обмежитеся тільки розминкою до вправ, але і обов'язково будете виконувати розтяжку після тренування — це заспокоює тіло і повертає вас у звичний спокійний режим.

Ви не прибрали за собою (особливо якщо ви в спортзалі)

Приберіть за собою (будь то вдома або в спортзалі). Візьміть собі за правило наводити порядок на вашому «спортивному місці». Протріть килимок або тренажер і переконайтеся, що ви поклали гантелі туди, де їх взяли. Це теж частина якісного тренування і показник вашої зібраності й організованості!

Не думайте, що тренування означає відпочинок до кінця дня

Просто тому, що ви інтенсивно потренувалися, не означає, що тепер залишок дня можна нічого не робити або просто валятися на дивані. Зробіть рух частиною свого способу життя: ходіть по сходах замість ліфта, вставайте з-за робочого столу кожну годину, щоб випити склянку води, прогуляйтеся замість спілкування в чаті. Ці додаткові навантаження дійсно важливі!

Не фіксувати результати

Обов'язково запам'ятайте свій прогрес на тренуваннях! Це відмінний інструмент для подальшої мотивації. Крім того, спробуйте ділитися своїми досягненнями онлайн. Можливо, ви надихнете свого друга (або навіть не одного) приєднатися до вас заради покращення здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *