Що робити, якщо після роботи на дачі у вас з’явився біль у спині

Збираєтеся у травневі свята навести порядок на дачній ділянці? Працюйте правильно, щоб виключити появу болю у спині, інформує Ukr.Media.

Якщо болить спина після дачі:

Поступове посилення навантаження

На початку сезону відновлюйте роботу поступово, дайте організму звикнути до навантаження. Що робити, якщо після роботи на дачі болять м'язи? Перед виходом на город варто розігріти м'язи за допомогою звичайної зарядки.

Підготуйте техніку

Неправильне використання газонокосарок часто стає причиною травм і болю у спині. Відрегулюйте ручки і ремені, щоб вам не доводилося нахилятися.

Забудьте про традиційну позу городника

Зазвичай ви працюєте, зігнувшись у попереку і нахиливши голову вперед? Таке положення не є фізіологічним, тому що хребет має природний прогин вперед у поперековому відділі, а за умови виконання подібної роботи він вигинається назад, і міжхребцеві диски відчувають колосальне навантаження.

Придбайте городній стільчик

Працювати у городі можна й сидячи на невеликому стільчику. Або придбайте наколінники і обробляйте грядки, стоячи на на колінах. У цьому разі природний прогин у попереку зберігається, а навантаження на хребет розподіляється більш раціонально. Якщо робота вимагає постійних нахилів до землі, краще присідати навпочіпки.

Робіть перерви

Чергуйте дії, які вимагають значних зусиль, з більш спокійною роботою. Скопали грядку? Тепер можна зайнятися поливом або посадкою. Під час будь-якої роботи обирайте максимально зручні пози. Кожні 30-40 хвилин прибирайте лопати і граблі, щоб відпочити. Пройдіться ділянкою, обережно поверніть голову вправо і вліво, струсіть розслаблені руки і ноги. Тоді вам не доведеться страждати через те, що болить спина після роботи на дачі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *