Скільки потрібно відтискатися від підлоги, щоб мати здорове серце

Вчені з Гарвардського університету прийшли до висновку, що чим більше ви віджимаєтеся, тим довше живете, інформує Ukr.Media.

В результаті проведених досліджень було виявлено точну кількість віджимань, яка сприяє продовженню життя і зміцненню здоров'я серця.

Експеримент проводився протягом десяти років за участю співробітників пожежних департаментів у штаті Індіана. В ході дослідження вчені з'ясували, що у тих учасників, які могли виконати 40 віджимань, було значно більше шансів прожити довше і не страждати від проблем з серцем.

Зокрема, у чоловіків, які здатні відтиснутися понад 40 разів, ризик виникнення серцево-судинних хвороб скорочується на 96 %.

Здатність віджатися від підлоги 20-30 разів — теж непогано. Ризик виникнення проблем з серцем в цьому випадку знижується на 75% в порівнянні з контрольною групою, яка виконувала менше ніж 10 віджимань.

Важлива ремарка: враховувалася лише та кількість віджимань, які людина була здатна виконати за 60 секунд. Ліниві віджимання, розтягнуті на пів години, не рахувалися.

Таке дослідження демонструє, що віджимання є простим способом профілактики серцево-судинних хвороб, яке не вимагає ніякого спеціального обладнання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *