Сухий шампунь: 4 небезпечних наслідки використання популярного засобу для волосся

Сухий шампунь — один з найпопулярніших засобів для швидкого очищення волосся і додання йому охайного вигляду. Сухий шампунь може за кілька хвилин виправити ситуацію з брудною головою, якщо у вас зовсім немає часу мити і сушити волосся. Але лікарі повідомляють, що сухий шампунь може бути шкідливим, інформує Ukr.Media.

Закупорюються пори

Завдяки своїй абсорбуючій здатності і дрібним частинкам, він відмінно проникає в пори шкіри голови і може оселитися там надовго.

З'являється лупа

Якщо ви схильні до цієї проблеми, то великий шанс, що після використання сухого шампуню, ваша голова перетвориться на поле для лупи.

Можлива поява неприємного свербежу

Залежно від чутливості шкіри голови, після сухого шампуню може з'являтися неприємний свербіж, який, можливо, не вийде прибрати за допомогою одноразового миття волосся.

Збільшується ризик випадіння волосся

Якщо прислухатися до ведучого трихолога відомої профільної клініки Philip Kingsley Trichological Clinic, Анабель Кінгслі, заміна класичного миття голови сухим шампунем чревата до порушення обміну речовин в шкірі голови, що може призвести до випадіння волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *