Тональний крем: чим краще наносити, щоб отримати ідеальний тон обличчя

Бьютіблендери, плоскі кисті, кисті-кабукі, кисті з дуофіброю, пальці, силіконові спонжі і навіть губки для миття посуду – чим тільки не користуються б'юті-блогери для створення ефекту відфотошопленої шкіри за допомогою косметики. Але дійсно, чим краще наносити тональний крем, щоб отримати ідеальний тон обличчя без ефекту маски? Візажисти кажуть, що це справа смаку і техніки. Але є і тонкощі, на які варто звернути увагу, інформує Ukr.Media.

Чим краще всього наносити тональний крем

Головний критерій вибору інструменту для нанесення тональної основи – текстура самого засобу. Наприклад, для мінеральної тональної основи особистої консистенції потрібна тільки кисть-кабукі, так як нею зручно розподілити засіб по обличчю, щоб не було смужок і прогалин. А ось з рідкими основами у тебе вибір трохи ширший.

Нанесення тональної основи пензлем

Ти можеш використовувати плоску синтетичну кисть, щільно набиту кисть, кисть з дуофіброю для будь-якого рідкого і кремового тонального засобу. Нанесення пензлем дуже економічно і дає найбільший природний ефект. Плоскі пензлі і пензлі з дуофіброю більше підходять для тональних флюїдів, рідких засобів.

Плоским пензликом потрібно розподіляти продукт віяловими рухами, так, ніби "підмітати" обличчя. Розтушовуй продукт від центру обличчя до периферії.

Для щільних "тоналок" краще підійдуть сильно набиті кисті і кисті з дуофіброю. Ними варто розтушовувати засіб круговими рухами від центру до периферії.

Візажисти кажуть, що для максимально природного макіяжу краще користуватися саме щільною щіткою з дуофіброю.

Нанесення тонального крему спонжем

Спонж – неекономічний інструмент, так як він вбирає багато засобу. Але! Саме спонж дає натуральний макіяж з ефектом відфотошопленої шкіри, який є головним трендом макіяжу на осінь 2018. Плюс, ним ти зможеш розтушувати крем за 30 секунд.

Важливо: намочи спонж, щоб він не вбирав багато тонального засобу і ним було легко розтушовувати крем.

Тональну основу потрібно точково нанести на обличчя, а потім спонжем, рухами вбивай в шкіру. Так крем приховає пори, не підкреслюючи при цьому лущення.

Нанесення тонального крему пальцями

Це не зовсім гігієнічно, але пальці завжди з тобою, так що, ти розумієш. Головне – добре протерти пальці перед використанням тонального крему. Пальцями можна наносити основу будь-якої консистенції, крім пудри. Ними потрібно спочатку розтерти "тональник" по обличчю масажними рухами, а далі діяти так само, як і спонжем – рухами. BB і CC креми рекомендують наносити саме пальцями, так ти буквально вбиваєш крем в шкіру і вийде дуже рівний і природний тон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *