Трендові напрямки фітнесу, які здатні подарувати вам нові емоції і яскраві враження

У сучасному світі з'явилося багато нових і незвичайних видів спорту, але через незрозумілі назви мало хто ризикує змінити звичні тренування в спортзалі, інформує Ukr.Media.

Ми підготували для вас 3 цікаві та незвичайні види фітнесу, які вже стали дуже популярними у світі. Тож можливо варто спробувати щось нове.

SUP-йога

Новий вид спорту, що являє собою поєднання йоги та веслування, вже поширився пляжами Балі, Таїланду і Каліфорнії.

Красуні виконують вправи посеред океану! А килимок для зайняти їм заміняє дошка для серфінгу. Щоправда, виконувати й так непрості вправи стає ще важче. Адже вам доводитися ще й добре тримати рівновагу, аби не впасти з дошки.

Zuu

«Підкрадайся як ігуана, пересувай кінцівками як павук, стрибай як горила!», — наголошує австралієць Натан Хелберг, який вигадав новий вид спорту Zuu.

В його основі — повторення примітивних рухів тварин. Однією з переваг цього виду спорту є ті, що тренуватися можна як вдома, так і в залі або парку. А якщо поєднати розтяжку з аеробними навантаженнями, вдасться спалити до 600 ккал за пів години.

Фітнес-дискотеки

Ваша вечірка розпочнеться у незвичний час. Вже з 6:30 ранку ви активно танцюватимете під запальні хіти світових виконавців та розмальовуватимете стіни різнокольоровими балончиками.

Такі дискотеки нещодавно з'єднання явилися у Нью-Йорку. Місцеві жителі настільки полюбили нестандартні тренування, що вирішили замінити вже звичні фітнес-заняття ними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *