Три фітнес-гри, які допоможуть обхитрити лінь та постійні відмовки на шляху до активного способу життя

Епоха верховенства сили волі в досягненні цілей пройшла, інформує Ukr.Media.

Не вдається впоратися з силою волі, тоді зацікавте її грою. Адже грається завжди легше і веселіше, а результат один і той самий. Причому у всіх сферах життя.

Так навіщо себе мучити? Просто грайте у фітнес-ігри.

Бути дорослим добре, але нудно. Що веселого в квартальному звіті або генеральному прибиранні? Не кажіть, просто вити хочеться. Як ми, дорослі, чинимо, якщо дитина лінується щось робити? Правильно — вигадуємо цікаву гру з правилами. Гра-це завжди захоплююче і весело. І ось вже ваш малюк не встиг озирнутися, як збирає іграшки і чистить зуби, забувши про те, як це нудно. Адже тепер коробка для іграшок — це п'ятизірковий готель, куди треба заселити прибулих туристів (ведмедів, ляльок та інших), а чищення зубів — це участь у змаганні "хто швидше?".

Гейміфікація сьогодні проникла в усі сфери життя. З такого нудного і неприємного справи, як прибирання, Марла Сіллі вигадала гру, в яку сьогодні грають сотні тисяч жінок у всьому світі. І назва цій грі — "Флайледі". До неї легко приєднатися — майже на кожному великому жіночому сайті є групи "флаюшек".

Щоб змусити себе зробити нудну і неприємну роботу, можна встановити таймер і змагатися з собою на час, можна "їсти помідори" (помідорне планування), а можна мріяти про приз, який вже оголошений.

Здоровий спосіб життя — теж не виняток. Адже в спортзалі як ніде доводиться добре працювати і пітніти над результатом.

Які ігри можна придумати, щоб перетворити здорове харчування і заняття спортом в веселу гру?

Гра "Бонус"

Система бонусів ефективно використовується в компаніях. Що заважає вам розробити її в області здорового способу життя? Як це зробити?

Напишіть список своїх шкідливих звичок і кількість очок за кожну звичку, якщо ви робите протилежним чином. Кожне очко — це певна сума грошей.

Наприклад, у вас є шкідлива звичка о 9 годині вечора пити чай з цукерками. За відмову від цієї звички ви даєте собі 1 очко всякий вечір, коли вам вдасться умовити себе відмовитися від цукерок. Гроші ви складаєте в окрему скарбничку. На скарбничку можете наклеїти фото речі, на яку збираєте, відмовляючись від шкідливої звички. Наприклад, дорогу фірмову сумку або прикрасу, уїк-енд в Римі або курси англійської. В якості фінансової мети треба ставити річ або послугу — по-перше, не надто дорогу, досяжну, щоб збирати довелося не дуже довго, по-друге, річ, яку хочете придбати, але ніяк не можете собі дозволити.

Припустимо, вам важко дається відвідування спортзалу — так і норовите прогуляти. За "непропуск" нарахуєте собі, припустимо, 2 очки.

Граючи в бонусну систему, ви приносите користь організму, оскільки намагаєтеся правильно харчуватися і займатися фітнесом. В якості позитивного підкріплення ви отримуєте реалізацію своєї мрії. Нехай у вас в гаманці стане менше грошей на поточні витрати. Нічого страшного — буде привід не купувати дурниці. Проте ваша мрія почне здійснюватися.

Гра "Корисна економія"

У цій грі в скарбничку пропонується складати зекономлені від шкідливих покупок гроші. Наприклад, захотіли купити 100-грамову молочну шоколадку (тому що завжди так робили), задумалися — і купили 20-грамову і гірку. Віднімаєте від вартості великої молочної вартість маленької чорної і решту суми кладете в скарбничку. Вирішили взагалі не купувати шоколадку — всі зекономлені гроші відправляються в скарбничку.

Гра "Корисний штраф"

Діяти можна не лише методом пряника, а й методом батога. Наприклад, за кожен шматок торта або келих спиртного можна змушувати себе виконувати одну з наступних вправ:

  • 10 разів віджатися;
  • зробити 40 присідань;
  • 50 разів прокачати прес;
  • постояти в планці, повільно рахуючи до 10, і т. д.

Коли виконувати — вирішувати вам. Ось повернулися з корпоративу або з гостей — на ранок ласкаво просимо відпрацювати.

Найприємніше, що гру ви можете вигадувати самі. Умови повинні розроблятися на основі знання ваших слабких сторін — так, щоб позбавлятися від шкідливих звичок і вигадувати собі надихаючі стимули.

Грайте і вигравайте у своїх шкідливих звичок!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *