Вправи, які підтягнуть груди за 14 днів

Експерт програми «Я буду жити 100 років» склав сет вправ, які зроблять груди карколомними. Озбройся терпінням і виконуй прості вправи, які приведуть тебе до заповітної мрії вже через 14 днів, передає Ukr.Media.

Віджимання

Віджимання — це найефективніша і корисна вправа для верхньої частини тіла, що допомагає розвинути силу, витривалість, наростити м'язи і зміцнити суглоби. Якщо тобі складно виконувати цю вправу в класичній версії, то віджимався, зігнувши ноги в колінах. Твій сет повинен складатися з 3 підходів по 15-20 повторень кожен.

Підтягування

Одним з найбільш результативних і ефективних вправ для тренування м'язів грудей є підтягування з власною вагою, для виконання якого тобі знадобиться турнікет. Роби цю вправу трьома підходами по 15 повторень кожен.

Жим лежачи

Жим лежачи — це базова вправа, спрямована на розвиток м'язів грудей. Анатомічно жим лежачи близький до віджимань, але штанга дозволяє використовувати додаткову вагу і робить таким чином опрацювання м'язів більш спрямованим. Виконуй цю вправу трьома підходами по 20 повторень кожне. Стеж за амплітудою рухів, робоча група м'язів завжди повинна бути в напрузі. Самі рухи повинні бути плавними, монотонними, без ривків.

Біг

Найважливішою частиною твого тренування повинен стати біг на доріжці. Кардіо-навантаження — це найбільш жироспалювальні вправи, що дозволяють втрачати зайву вагу. Кожне тренування намагайся збільшувати свою швидкість, а також рівень нахилу доріжки. 40 хвилин бігу на доріжці зі швидкістю 10,5 км/год спалюють близько 450 калорій.

Харчування

Одних тільки фізичних вправ для підтримки гарного бюсту часом недостатньо. Особливо якщо ти періодично сидиш на дієтах, а твоя вага «скаче». Справа в тому, що жіночі груди практично повністю складається з жирової тканини, тому при втраті пари кілограмів ваги вона не тільки зменшується на розмір, але і починає негарно «повзти вниз». Тому крім постійного виконання вправ для грудних м'язів необхідно ретельно доглядати за шкірою і уникати різких стрибків маси тіла.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *