У мережі з’явилися перші кадри з фотосесії Леді Гаги для Tiffany&Co

 

 Частина коле кції надійшла в продаж кілька тижнів т ому, коли вийшов тизер , проте зн імки з фотосесії з'явилися лише вчора, передає Ukr.Media .

31-річна співачка опублікувала в Instagram кілька кадрів — результат спільної роботи з маркою. Судячи з численних схвальних коментарів, фоловери в захваті від такого амплуа Гаги. Деякі, правда, відреагували на новину негативно, оскільки не можуть бачити "божевільну жінку в ролі моделі".

На офіційній сторінці улюбленого бренду героїні фільму "Сніданок у Тіффані" також з'явилося невелике відео, в якому Леді Гага розповідає про своє ставлення до прикрас:

"Я думаю, що ювелірні вироби, як і всі прикраси, завжди будуть прекрасним доповненням до будь-якої ситуації, де б ви не опинилися. І це непорозуміння, що дороге кольє з сапфіром або сережки з смарагдом повинен дарувати тільки чоловік. Дівчата теж повинні себе балувати!" — коментує співачка.

Крім співробітництва з ювелірною кампанією у Леді Гаги багато й інших справ: зараз вона спільно з групою Metallica готує новий альбом під назвою The White Album. Після його виходу музиканти планують відправитися в спільний тур.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *