Уроки чоловічого стилю від італійців

Британці люблять строгі костюми і твід, французи берети та багети, а німці живлять схильність до мішкуватих джинсів з туристичними черевиками. Кожен народ має серед своїх підданих карикатурних персонажів, які відповідають за всі нав'язані стереотипи і кліше. І лише коли мова заходить про італійців, модні критики замовкають в тихому захваті. Своє почуття стилю італійські чоловіки плекали роками і сьогодні зробили інтернаціональним надбанням. Ці десять уроків правильного підбору одягу працюють і в більш північних країнах, інформує Ukr.Media.

Недбала безпечність

Важливе італійське слово Sprezzatura не має дослівного перекладу і означає щось на зразок «випромінювання безпечності». З точки зору стилю такий підхід означає, ніби ви одягнулися без усякого умислу, надівши на себе все, що попалося під руку. Нікому не обов'язково знати, що ви витратили чотири години перед дзеркалом, вирішуючи яка довжина штанів ідеально відобразить ступінь вашої безпечності.

Добре виглядати в жилеті

Італійці — майстра в поєднанні непоєднуваного і навіть пухові жилети, які однозначно відносяться до outdoor-гардеробу вони успішно вписують в компанію до білої сорочки і штанів-чіно. Зовсім не грішно надіти такий жилет в якості додаткового шару між сорочкою і піджаком — це виглядає цілком доречно, що доводять численні модники з флорентійського фестивалю моди Pitti Uomo.

Ніколи не знімати очки

Носити окуляри в темний час доби — аж ніяк не моветон, а цілком пристойна справа. Але тільки в тому випадку, якщо окуляри виглядають як частина вашого обличчя. Підбирати пару потрібно виходячи з особливостей форми обличчя.

Купувати дорогий і якісний одяг

Жодна країна не може похвалитися більш високою часткою добре одягнених чоловіків. Італійці виробляють найкращий чоловічий одяг в світі і самі ж його із задоволенням купують. Вкласти гроші в гарний одяг — значить зробити крок на новий рівень, в якому ваш зовнішній вигляд говорить про вас тільки хороше.

Текстура важлива

Ще одна річ, на яку звертають увагу італійські чоловіки при виборі одягу — текстура тканини. М'яка бавовняна сорочка з кашеміровим піджаком поєднуються трохи більше ніж ідеально. Поєднання текстур тканини є ключем до ідеального вигляду і важливо пам'ятати про це, збираючи гардероб.

Стримана яскравість

Тільки італійцям вдається носити найбільш кричущі відтінки в одязі, при цьому зберігаючи абсолютну маскулінність. Ключ успіху в тому, щоб вибирати м'які розмиті відтінки. Блідо-рожева сорочка і м'який синій піджак можуть тішити своєю яскравою стриманістю, тоді як салатові штани краще залишити менш успішним модникам.

Пишна зачіска

Італійські чоловіки, здебільшого, володіють пишними шевелюрами і рідко носять короткі зачіски. Однак, навіть якщо ви облисіли — це зовсім не привід здавати позиції, адже залишаються ще борода і вуса, які можуть нівелювати нестачу волосся на черепі.

Вільний крій

Головна різниця між британським та італійським підходом до одягу полягає в більш вільній посадці в останніх. Всі імениті італійські кравці начебто Giorgio Armani і Ermenegildo Zegna шиють одяг з розслабленим силуетом, в якому однаково комфортно будуть себе почувати і чоловіки зі сталевим пресом і ті, хто встиг відростити живіт. У будь-якому випадку, італійці шиють одяг на кожен день, в якому не потрібно відчувати себе як на прийомі у королеви.

Шарувата структура

Все більше діячів стилю віддають перевагу шаруватому підходу в одязі. Це означає, що при погляді на себе ви зможете одночасно побачити весь одяг, який на вас надітий, крім, мабуть, спідньої білизни. Сорочка, піджак, пальто — кожен з цих шарів несе в собі певний сенс, який зчитується тими, хто буде оцінювати вашу зовнішність.

Наука поз

Варто поглянути на будь-яку стрітстайл фотографію, як стає зрозуміло, що чоловіки на них розуміються в позуванні. Постава, розворот голови, розставлені ноги — все це дозволяє вигляду стати ще цікавіше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *