11 речей, які ніколи не повинні опинитись у Вашій пральній машині

Немає нічого гіршого, ніж зіпсований одяг і розбита пральна машина. Але ремонт пошкодженої пральної машини – це зовсім інша історія, і, при цьому, дорога. Щоб заощадити час і гроші, переконайтеся, що ці речі ніколи не опиняться серед тих, які ви збираєтесь прати, інформує UkrMedia.

Монети

Це траплялось з нами усіма. Ви знаходитесь в продуктовому магазині, платите готівкою і отримуєте здачу та швидко кидаєте її в кишені, щоб не затримувати решту черги. Наступне, що ви дізнаєтесь, що ваша пральна машина пере більш голосно, ніж це повинно бути, а всі ці монети збираються і плавають у барабані пральної машини. Ці маленькі шматки металу можуть здатися нешкідливими, але вони можуть завдати серйозної шкоди вашій пральній машині. Монети можуть пошкодити лопості у зливному насосі, якщо вони пройдуть повз фільтр.

Видалення всього вмісту кишень – це єдине рішення. Вони також можуть застрягти в дренажній трубі і заблокувати її, щоб вода не витікала, або вони навіть можуть пошкодити скло. Або ще гірше, монети можуть пошкодити барабан і проколоти зовнішній резервуар, що може коштувати чимало грошей для виправлення поломки. Фактично, може навіть дешевше буде придбати абсолютно нову пральну машину.

Плями від легко запалювальних речовин

У вас закінчується бензин, але ви поспішаєте. Після того, як ви закінчите наповнювати свій бак, ви швидко витягуєте насос і… ой, ви пролили бензин на себе. Таке часто трапляється. Але не робіть помилку, вкидаючи такі штани в пральну машину. Можливо, ви захочете позбутися цього сильного запаху, але бензин не поєднується з вашою пральною машиною. Це може навіть призвести до пожежі або вибуху. Не хвилюйтеся, адже ви можете видалити такі складні плями, змішавши дві частини кухонної соди і одну частину води, а отриману пасту нанести на пляму. Іншим методом є ручне прання у раковині або мисці з гарячою водою і милом або засобом для миття посуду, а потім потрібно висушити випраний одяг.

Спідня білизна

Ми знаємо, що набагато простіше закинути спідню білизну в пральну машину з рештою одягу. На жаль, це може бути погано як для вашого одягу, так і для вашої пральної машини. Ці гачки і мотузочки на вашій спідній білизні можуть прикріплюватися до іншого одягу, або, навіть, до самої білизни, що призводить до рваних речей і сліз. Це особливо вірно для бюстгальтерів з чашечками, частини яких також можуть проникнути в частини пральної машини, що може призвести до пошкодження всередині самої машини. Замість цього, вибирайте для ручне прання, або придбайте спеціальні сумки для білизни, щоб прати її в них.

Ключі

Іноді людині притаманно щось забувати, навіть, якщо це щось – забути ключі в кишені одягу, який вона кладе, щоб випрати. Особливо це небезпечно, якщо ці ключі від автомобіля, або іншої техніки, яка працює від мотора або електрики, адже вода в такому випадку буде небезпечною. Це може призвести до того, що такий ключ спричинить коротке замикання, що принесе вам ще більше проблем. Але це ще не найгірше. Так само, як монети, ключі можуть подряпати середину вашої машини і пошкодити барабан. Що, як згадувалося раніше, може бути дуже дорого, щоб відремонтувати. Виставляйте вміст кишень перед пранням, зробіть для себе таку корисну звичку.

Шерсть тварин

Якщо у вас є пухнастий друг, то є і високі шанси, що ви можете поручитися за той факт, що шерсть тварин, схоже, з'являється скрізь у домі. На вашій куртці? Так. На килимах? Є. По всьому вашому ліжку? Звичайно. Чим це грозить пральній машині? Вся ця шерсть може злипатися разом у пральній машині, що може засмітити її зливні насоси і прилипнути до барабану.

Гумові килимки

Якщо ви вирішите вкинути гумовий килимок у пральну машину, то це може зіграти з вами злий жарт. Насправді, гума руйнується під дією води та високих температур і швидких оборотів, що може пошкодити насос, якщо через фільтр пройде велика кількість такої гуми.

Кросівки

Хоча кросівки частенько можуть відправлятись у вашу пральну машину, але намагання випрати кросівки таким чином, може, в підсумку, стати досить дорогою помилкою. Особливо, якщо взуття просто втратить свою форму. Якщо вам потрібно випрати ваші кросівки, а їх етикетки говорять, що їх не можна прати у пральній машині, але ви все-таки хочете це зробити, то перед пранням дістаньте устілки і помістіть кожен черевик в окрему наволочку. Потім виперіть взуття разом із рушниками, щоб воно не втратило свою форму.

Маленькі предмети одягу

Невеликий одяг, такий, як дитячі шкарпетки, також може застрягти в частинах пральної машини, куди буде важко дістатись. Ці дрібні предмети можуть потрапити до отворів і шлангів пральної машини. Ніхто з нас не захоче мати справу з потопом. Замість цього, краще прати ці крихітні предмети в спеціальному сітчастому мішечку для прання, щоб переконатися, що жодна дрібна річ нікуде не подінеться.

Водонепроникний одяг

Ваш одяг може бути водонепроникним, але це не означає, що він може бути сумісним з вашою пральною машиною. Прання чогось, на зразок дощовика або чохла для матраців, може створити стан, коли матеріал може вловити та затримати воду, як водяна кулька. Тоді, якщо така куля з водою раптово "вибухне" під час циклу віджимання, то це відправить всю воду в інші частини машини, створюючи серйозний дисбаланс, що може призвести до таємничого "вибуху" вашої пральної машини.

Надлишок засобу для прання

Чим більше засобу для прання, тим чистішою буде білизна, чи не так? Не зовсім. Використання занадто великої кількості такого засобу може пошкодити вашу пральну машину. Залишки засобу для прання можуть накопичуватися в шайбі та на одязі, що призводить до неприємних запахів у машині, а сам одягу не зможе повністю ополіскуватись. З часом компоненти машини можуть вийти з ладу.

Надлишок одягу

Це може здатися значно легше, щоб набити якомога більше одягу у вашу пральну машину (особливо, якщо ви повинні платити за прання), але ви насправді не робите собі (або вашому гаманцеві) хорошої послуги. Коли ваша пральна машина заповнена до країв, не вистачає місця для обертання білизни, щоб вона змогла дійсно пратись. Не кажучи вже про те, що перевантаження може пошкодити підвіску і підшипники вашої пральної машини. Насправді, перевантаження є однією з головних причин поломок пральних машин, з якими зіштовхуються в сервісі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *