40-річна наречена поставила порожній стілець для покійного сина. Ось хто прийшов та сів на нього.

Два роки тому Беккі Терні зі штату Аляска пережила жахливу трагедію: її син Тристон помер у віці 19 років, розповідає Daily News, інформує новину Ukr.Media.

Але незважаючи на горе, життя Беккі тривало. Через два роки після смерті сина вона вийшла заміж за чоловіка своєї мрії Келлі Терні.

В день весілля Беккі весь час думала про Тристона. 40-річна наречена навіть поставила для нього спеціальний стілець з посланням.

Але Келлі підготував для неї несподіваний сюрприз!

За кілька хвилин до початку церемонії Келлі сказав, що хоче її з кимось познайомити. Цим «кимось» виявився 21-річний Джейкоб Кілбі, який спеціально прилетів з Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Побачивши його, Беккі не змогла стримати сліз, адже вона відразу зрозуміла, хто це.

Після смерті Тристона Беккі вирішила віддати його органи на пересадку. Цей добрий жест врятував кілька життів. Одним з трансплантатів був Джейкоб, якому в жовтні 2015 року пересадили серце Тристона.

Наречений Беккі планував цю зустріч кілька місяців. В найважливіший для молодят день Тристон був поруч — у всякому разі, його серце.

Келлі розповідає:

«Я почав планувати цей сюрприз з Джейкобом за чотири або п'ять місяців. Він приголомшливий молодий чоловік. Ми закликаємо всіх стати донорами органів. Це рятує життя інших людей і назавжди змінило наше».

Беккі також послухала биття серця сина через стетоскоп, прикладений до грудей Джейкоба.

Джейкоб каже, що це були «абсолютно нереальні, хвилюючі і приголомшливо емоційні» переживання для нього.

Беккі написала у фейсбуці, що день її весілля був найкращим днем в її житті. Говорячи про Джейкоба, вона додала:

«Це, поза всяким сумнівом, кращий подарунок… самий приголомшливий сюрприз. Дякуємо за турботу про серце Тристона. Спасибі за те, що ти тут».

Для того, щоб зробити Беккі сюрприз, Джейкоб подолав шлях довжиною майже 5 тисяч кілометрів з Каліфорнії на Аляску. На весіллі йому була доручена роль одного з бояр.

Як бачите, історії закінчуються щасливо не тільки в казках!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *