5 ознак того, що ви — запасний варіант, а не пріоритетний у ваших відносинах

У відносинах ми хочемо відчувати себе головними для свого партнера. Але часом ми починаємо замислюватися над тим, що є лише «запасним варіантом», а не «пріоритетним». Це може дуже поранити і вселити у нас почуття невпевненості у собі, інформує Ukr.Media.

Отже, сьогодні ми розглянемо 5 ознак того, що ви «запасний варіант» у житті вашого майбутнього партнера.

Ваш партнер не дає вам привід відчути себе цінною людиною

Коли ваш партнер позбавляє вас почуття власної цінності, створюється враження, що ви для нього просто "запасний варіант", а не головний життєвий "пріоритет". Можливо, він не піклується і не звертає уваги на те, що важливо для вас. Почуття, що вас не цінують, може дуже поранити та вплинути на ваші стосунки. Відверта розмова про те, що ви відчуваєте і що вам потрібно, потрібна для того, щоб покращити відносини. Пам'ятайте, що любляча людина зобов'язана давати можливість почуватися потрібним.

Ваш партнер з'являється лише тоді, коли йому щось від вас потрібно

Він звертається до вас лише тоді, коли йому щось потрібне. Він ніколи не буде тією людиною, яка просто так, несподівано, зателефонує вам, щоб поговорити. Він пише вам лише тоді, коли йому потрібно, щоб ви для нього щось зробили. Вся його любов до вас продиктована лише його корисливими мотивами та бажаннями.

Він не виявляє інтересу до ваших захоплень

Людина, яка дійсно цінує вас, завжди виявлятиме глибокий інтерес до того, чим ви захоплюєтеся. Можливо, йому не обов'язково подобається все, що вам подобається, але він не буде просто автоматично ігнорувати ваші захоплення. Його інтерес до вашого життя говорить про те, як багато ви для нього значите. Якщо людина стурбована лише своїми особистими бажаннями, інтересами та проблемами, то це може бути ознакою того, що вона не бачить у вас нічого значущого.

Він воліє, щоб тільки ви робили все для стосунків

У будь-яких відносинах важливо, щоб обидві людини докладали спільних зусиль. Як то кажуть, для танго потрібні двоє. А коли зусилля докладає лише одна людина, це означає, що стосунки односторонні. Відносини з людиною, яка очікує, що ви робитимете всю роботу, — поганий знак. Це означає, що він не цінує вас настільки, щоб справді прагнути завоювати вашу любов та симпатію.

Він не включає вас у свої плани на майбутнє

Відносини мають бути єдиною командою, яка приймає рішення разом. Якщо ваш партнер продовжує приймати важливі рішення, не питаючи вашої думки, це тривожний знак: можливо, ви не такі важливі для нього. Відчуття, що ви не берете участі в його планах, може поранити і змушує задуматися про те, яке місце ви займаєте для нього в житті. Вкрай важливо відверто і відкрито обговорити цю ситуацію, щоб ви обоє могли брати вагомішу участь у житті один одного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *