7 вірних способів надихнути чоловіка завести коханку

Любити чи скаржитись на брак любові, дарувати радість або страждати, створювати щасливі стосунки з чоловіком чи руйнувати свою родину, передає Ukr.Media.

І кожна наша дія, кожне слово, кожна думка мають свої наслідки, ведуть нас кудись. Ось тільки ми не завжди чітко розуміємо куди. Щоб подивитися на себе з боку і зрозуміти, до чого ведуть нас деякі наші дії.

Давайте уявимо собі дивну жінку, яка захотіла, щоб її чоловік завів собі коханку. Що ми можемо їй порадити? Є сім порад, які приведуть його до мети. Можливо, Ви впізнаєте себе в деяких образах. Не лякайтеся і не звинувачуйте себе! Кожній з нас є над чим подумати і зробити висновки.

Отже, що робити, щоб чоловік завів коханку?

Нехай Вашим кредо по життю буде: «Я — загнана коняка»

Ваше відчуття повинно бути таким: Ви втомилися від всього — від роботи, від готування, прибирання, дітей та чоловіка, звичайно. Незважаючи на втому, не дозволяйте собі відпочинок: це слабкість, яку Ви собі не можете дозволити. Не знижуйте ні в якому разі обороти: з люттю драйте квартиру, вилизуйте раковини і унітаз, готуйте вечерю з трьох, щонайменше, страв, можна з чотирьох, п'яти і більше.

Не звертайте увагу на свій внутрішній стан, на внутрішній голос, який іноді скиглить: зупинись, приляж, почитай книжку, помилуйся хмарами, розслабся. Ви самі розумієте, що це все провокація. Тому не піддавайтеся на них. Як можна відпочивати, якщо Ви ще не почистили килим у вітальні і не погладили труси дітям??? Ваша мета — переробити всі справи, які Ви запланували собі, і поставити собі жирний плюс: Ви ідеальна дружина і мати. Насправді Ви навіть більше, ніж просто ідеал, Ви — Герой з великої літери.

Всі, хто не розуміє цінність такого напруженого праці на благо сім'ї, нехай йдуть в сад! Не звертайте на них уваги. В тому числі і на чоловіка, який не може оцінити кристально чистий унітаз і ідеальний порядок у вас в шафі. Вищий пілотаж — це вимотати себе так, щоб, відпрацювавши восьмигодинний день, відстоявши вечірню вахту на кухні і уклавши дітей спати, у Вас було тільки одне бажання: впасти замертво в ліжко.

Відчуття «я — загнана коняка» чергуйте з станом жертви

Розвивайте і всіляко культивуйте в собі стан власного безсилля. Регулярно скаржтеся на життя подружкам, батькам, знайомим. Адже, правда ж, вас не цінують! Особливо чоловік, який не розуміє, який скарб йому дістався. Вас ніхто не любить. Чоловік в першу чергу. Квіти дарує рідко. Не допомагає. Не дбає. Не захоплюється. Не приносить каву в ліжко, як чоловік Олі, і не дарує діаманти, як чоловік Каті. Обов'язково порівнюйте свого чоловіка з ідеальними чоловіками своїх подруг, героїнь любовних романів і романтичних фільмів. Складіть список своїх претензій до чоловіка і регулярно звіряйтеся з ним, щоб не забути, який він у вас поганий. Можете висловлювати ці претензії вголос чоловікові. Якщо чоловіка немає поруч, промовляйте недоліки чоловіка про себе, згадуйте всі випадки, коли він вас ображав, не дбав і т. д. Розповідайте про всіх випадки знайомим. Скаржтеся на життя і чоловіка завжди і скрізь, при будь-якій можливості.

Принижуйте свою самооцінку

Якщо Вам пощастило і у Вас низька самооцінка, то буде набагато простіше зробити так, щоб Ваш чоловік звернув увагу на іншу жінку. Дивлячись у дзеркало, сумно зітхайте. Ви ж розумієте, що таку, як Ви, не змінять макіяж, гарна сукня, зачіска, масаж або фітнес-клуб. Не мрійте, у вас все одно не буде заміського будинку, красивої машини, кільця з діамантом і, звичайно, турботливого чоловіка, який би носив Вас на руках. Адже ви самі впевнена, що не гідні щастя. Ваша мама була нещасна в шлюбі, ваша тітка вигнала чоловіка, бабуся тягла на собі всю сім'ю. І Ви вірний продовжувач традиції. Не здумайте змінювати цим сімейним цінностям. Нічого не міняйте в житті. Читати книги про якусь жіночність, ходити на тренінги, знаходити якісь сенси в житті — все це не для Вас, тільки зайва трата грошей і часу. Нехай цим займаються інші. Все одно у Вас нічого не вийде.

Забудьте про зовнішній вигляд

Пам'ятаєте, як тільки жінка починає виглядати привабливо, 80% проблем вирішуються автоматично. Тому ніякої краси. По-перше, доглянутість привертає увагу, чоловіки поважають жінку за її красу і притягаються до неї, як магнітом. По-друге, турбота про себе піднімає самооцінку жінки. Вона починає любити себе, своє тіло, випромінюючи флюїди привабливості. А Вам це не потрібно.

Все приховуйте

Відкритість жінки — це приворотне зілля для чоловіка, тому не думайте його використовувати. Приховуйте все, що відбувається у вашому житті. Не здумайте розповідати чоловікові, як Вас краще любити, які подарунки дарувати, що Вам приносить радість, що Вас турбує, чим Вам можна допомогти. Мовчки ходимо по дому, вголос кидаємо закиди, а всередині дуємся. Про допомогу, звичайно ж, теж не просимо. Все одно він бездушна колода, якій наплювати на ваші прохання. Тим більше, що ви вже просили його один раз в минулому році винести сміття, а він не виніс! Що з такої людини взяти. Краще махнути на нього рукою, робити все самій і ходити з ображеним обличчям: хай знає, як він вас образив.

Заняття любов'ю — це брудно

Так думали багато років тому. Колись навіть жіноче задоволення називали хворобою. Продовжуйте думати так само: Вам це вигідно. Це допоможе повністю закритися від близьких відносин. Бо любов розкриває чоловічі почуття, так само як жіночі розкривають спілкування і розмови по душам. Краще, звичайно, не займатися любов'ю з чоловіком. Але якщо Вам все-таки доводиться це робити, всіляко показуйте, як Вам це байдуже, не потрібно. І взагалі дозволяючи собі заняття любов'ю, Ви терпите до свого чоловіка, потураєте його слабостям.

Впроваджуйте жорсткий контроль

Як багато в цьому слові. Якщо Ви хочете напевно відправити чоловіка на сторону, потрібно взяти все під свій жорсткий контроль. Ніякого послуху з вашого боку. Плануйте все самі, вирішуйте самі. Адже вся відповідальність лежить на ваших плечах. Пам'ятайте, що в будинку чоловік тільки один, і якщо ви візьмете на себе цю чоловічу функцію, то чоловік або розслабитися і передасть Вам відповідальність, або почне війну. І в першому, і в другому випадку Вам краще: Ви відчуєте себе справжнім мужиком і заповажаєте себе.

Виконуйте ці рекомендації регулярно кожен день, і вже через місяць, максимум — через рік результат гарантований: коханка відведе від Вас Вашого жахливого чоловіка, який все одно Вас не влаштовує (діставайте свій список претензій і перечитуйте). Ура, Ви вільні! Чи це Не правда, до чого Ви прагнете?

Вірю в те, що є більш високий рівень щастя у відносинах, де б ви не знаходилися. Дорогі мої улюблені Жінки! Давайте прагнути до усвідомленості, до ясного розуміння своїх бажань. Я хочу, щоб ми зробили свій вибір усвідомлено і втілювали ці цінності в життя. Давайте йти до своєї мети, і у нас все вийде! У нас попереду ціла щасливе життя, яка починається в цю секунду! Якою вона буде — вирішувати тільки Вам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *